וולפסון: ניתוחים אלקטיביים והפריות

דוקטור-ענת-אנגל-צילום-דוברות-וולפסון
דוקטור-ענת-אנגל-צילום-דוברות-וולפסון
ד"ר ענת אנגל צילום: וולפסון

בבית החולים בחולון החליטו להפעיל את המרפאות כסדרן, ולבצע ניתוחים לא דחופים בכל התחומים, וטיפולי פוריות. בקיצור, חוזרים לפעילות שגרתית

לאור הנסיגה ההדרגתית בהיקף החולים בנגיף הקורונה בישראל, במרכז הרפואי וולפסון בחולון הוחלט כי בית החולים ישוב לשגרת עבודה הכוללת פעילות מלאה של כלל המרפאות והמכונים. כמו כן, צוות חדרי הניתוח ישובו לבצע ניתוחים אלקטיביים (שאינם דחופים).

ד"ר ענת אנגל, מנכ"לית וולפסון: "לאור המגמה היציבה של התחלואה ברמה הארצית, שאנו עדים לה בעת האחרונה, ולאור הנחיות חדשות של משרד הבריאות, אנו רואים בחזרה לשגרת הפעילות שלב משמעותי וחשוב. על כן, בית החולים על כל מחלקותיו ומרפאותיו ישוב לפעול כבשגרה. אנו עושים זאת תוך מידת הזהירות המתבקשת ותוך דריכות ובחינה מחודשת מדי יום של הנתונים ובתיאום מלא עם משרד הבריאות".

ד"ר אנגל הוסיפה: "בימים אלה, יותר מתמיד, אנו מקפידים על כללי הבטיחות וההיגיינה; חבישת מסיכות ברחבי בית החולים, מיגון כנדרש לצוותים המטפלים, חיטוי ורחיצת ידיים, שמירה על מרחק והימנעות מהתקהלויות. כמובן שאנו ממשיכים להקפיד על הפרדה מלאה בין מטופלים שאינם זקוקים לבידוד לבין אלו שכן. אני מאמינה שבאופן הזה נוכל להעניק למאות אלפי מטופלינו ובני משפחותיהם את הטיפול הרפואי המקצועי, המהיר והמסור ביותר. אני קוראת לכל הציבור להגיע לקבל טיפול רפואי, ללא חשש, ולא לדחות בדיקות אבחון, ניתוחים וטיפולים אחרים".

בתוך כך, וולפסון הודיע גם על פעילות מחודשת של טיפולי הפוריות וההפריה החוץ גופית לנשים. פרופ' אריה רזיאל, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית: "אני שמח לבשר לנשים ולזוגות המצפים להרות, אשר במהלך החודשים האחרונים נאלצו בכאב רב לוותר על המשך הטיפולים, שכעת מתאפשר לנו לסייע לכן ולכם, באמצעים המתקדמים ביותר, להרות ולהגשים את החלום להיות הורים. כבר כעת רופאינו המומחים ערוכים לקבל פניות טלפוניות שלכן. אצלנו, תוכלו לקבל מענה לכל השאלות ולתכנן את העתיד".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן