טיפול בתופעות לוואי

ד
ד"ר רוית גבע, סגנית מנהל המערך האונקולוגי ומנהלת יחידת המחקר והחדשנות, ופנינה רוזנבלום. צילום: ליאור צור

בית החולים איכילוב חתם על הסכם עם חברת הקנאביס של פנינה רוזנבלום, לפיתוח מוצרים שיקלו על תופעות הלוואי, שנובעות מתרופות וטיפולים אונקולוגיים

המערך האונקולוגי בבית החולים איכילוב חתם על הסכם לשיתוף פעולה ופיתוח עם חברת
Cannabis Biotec by Pnina Rosenblum. במסגרת ההסכם יבוצעו מספר מחקרים עם מוצרי החברה בטיפול בתופעות לוואי של טיפולים אונקולוגיים שונים.

ד"ר רוית גבע, סגנית מנהל המערך האונקולוגי ומנהלת יחידת המחקר והחדשנות באיכילוב, מסבירה: "יש חשיבות גדולה בפיתוח תרופות אונקולוגיות חדשות, אך לא פחות חשוב לקדם במקביל גם את הטיפול בתופעות הלוואי שלהן, כדי לאפשר למטופלים איכות חיים טובה. שיתוף הפעולה עם חברת קנביס ביוטק בהובלת פנינה רוזנבלום, הינו המשך של מחקרים חדשנים, כחלק מיחידת המחקרים הקליניים והחדשנות של המערך האונקולוגי לקידום המחקר בתחום הקנביס ושימושם בהקלה וטיפול עבור החולים האונקולוגים״.

פנינה רוזנבלום סיכמה: "הייתי גאה ביותר כשפנו אליי, ד"ר גבע מהמערך האונקולוגי שבאיכילוב והסמיכו את החברה שהקמתי, CANABIS BIOTECH BY PNINA ROSENBLUM לקחת חלק במחקר ופיתוח של מוצרים שיוכלו לעזור לחולי סרטן ולהקל עליהם. הקנאביס הוא צמח שעושה נפלאות ברפואה, אני מאמינה שהמערך האונקולוגי של איכילוב יצליח במחקרים ונוכל להקל על חולי סרטן בכל העולם. תודה לבית החולים איכילוב שבחרו בחברה שלי, בשבילי זה אתגר ענק, כמו שאני יודעת לקחת אתגרים ולעמוד בהם זוהי משימה חשובה עבורי לא רק מבחינה עסקית אלא מבחינה הומנית".