שלוש סגניות חדשות

שלוש סגניות מנהלות המחלקות החדשות צילום: אלי דדון
שלוש סגניות מנהלות המחלקות החדשות צילום: אלי דדון

מגמת התעצמות ההון האנושי הנשי, בצמרת הניהולית הבכירה של בית החולים כרמל, נמשכת: שלוש רופאות בכירות מונו לסגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים, סגנית מנהלת מחלקת גריאטריה וסגנית מנהלת מכון הדימות

המרכז הרפואי כרמל התחזק בשלוש סגניות מנהלי מחלקות חדשות ומצוינות. ד"ר מיכל מולד מונתה כסגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים, ד"ר לריסה כצבמן מונתה כסגנית מנהלת מכון הדימות וד"ר אננה לובובסקי כסגנית מנהלת מחלקת גריאטריה. "מדובר במינויים של מנהלות איכותיות ומקצועיות שיוסיפו כוח ועוצמה רפואית לאיכות האנושית המעולה של הרופאים והרופאות בכרמל", בירך מנהל בית החולים בחיפה, ד"ר אבי גולדברג.

המינויים החדשים צוינו באירוע חגיגי שהתקיים בהנהלת בית החולים, ובו הוענקו תעודות המינוי לסגניות החדשות. באירוע נכחו, בין הייתר, מנהל משאבי אנוש בכרמל אהוד פקלר, סגנית מנהל בית החולים ד"ר שני ברוש ויו"ר ועד הרופאים בבית החולים כרמל ד"ר אריה ביטרמן. ד"ר ביטרמן אמר: "יש כאן נשים חזקות ומעולות. יחד עמכן נמשיך לצעוד קדימה".ד"ר שני ברוש הוסיפה: "אתן רופאות מובילות ומקצועיות. כול אחת מכן מתמודדת עם אתגרים אחרים ומורכבים. אתן מובילות שינויים בתוך המחלקות, במנהיגות שקטה, תוך כדי שיח מקצועי פורה. אתן עובדות מהלב ורואים את זה. בשם כל הנהלת בית החולים והעובדים אני מאחלת לכן הצלחה ענקית מכל הלב".

ד"ר לריסה כצבמן, סגנית מנהלת מכון הדימות צילום: אלי דדון

ד"ר לריסה כצבמן – סגנית מנהלת מכון הדימות

כאמור, מכון הדימות התחדש בסגנית מנהלת, ד"ר לריסה כצבמן. ד"ר כצבמן סיימה את הסטאז' שלה בשנת 2001 בכרמל ועשתה התמחות ברדיולוגיה בבית החולים העמק בעפולה, שם המשיכה לעבוד כרופאה מומחית. ד"ר כצבמן יצאה לשנה לגינאה המשוונית שבאפריקה, שם היתה הרופאה הרדיולוגית היחידה במדינה.

מנהל כרמל, ד"ר אבי גולדברג, ציין את מכון הדימות של בית החולים ניצב כעת בפני אתגרים גדולים במיוחד. "המכון בנוי על צוות אנושי חזק ומוצלח שבתקופת הקורונה עבד קשה במיוחד. ד"ר כצבמן היתה כאן בזמנים הקשים ותרמה משמעותית לחיזוק המכון".

מנהלת מכון הדימות, ד"ר נטליה גולדברג, ברכה את סגניתה החדשה ד"ר כצבמן במילים חמות: "לריסה היתה תמיד הגב האמיתי שלי במכון. יש בה כל מה שצריך להיות ברופאה מקצועית ואיכותית, ואני אומרת לה תודה גדולה ובהצלחה".
ד"ר כצבמן הודתה למברכים ואמרה כי כרמל הוא בית אהוב עבורה. "יש לנו במכון צוות מדהים ויוצא מן הכלל ואני מרגישה כי יחד נוכל להביא את המכון לגבהים חדשים".

ד"ר מיכל מולד, סגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים צילום: אלי דדון

ד"ר מיכל מולד – סגנית מנהלת מחלקת ילודים ופגים

גם פגיית כרמל התחדשה בסגנית מנהלת, ד"ר מיכל מולד, שמונתה כסגניתה של מנהלת מחלקת ילודים ופגים ד"ר קרן לביא. ד"ר מולד כבר 11 שנה עובדת במסירות בכרמל. היא התמחתה בכרמל ושימשה כרופאה בכירה במחלקה.

מנהלת הפגייה ד"ר קרן לביא ברכה את ד"ר מולד ואמרה כי הבחירה בה הייתה קלה: "ד"ר מולד היא רופאה מקצוענית עם יכולות ארגון מדהימות היא משרה במחלקה אוירה טובה ויש איתה תמיד את התחושה שיש על מי לסמוך". ד"ר מולד הודתה למברכים: "אני מאמינה כי הפגייה שלנו מצטיינת בעיקר ביחסי האנוש המצוינים שבה. אני כאן כדי לעזור ולקדם את המחלקה ברמה המקצועית והאנושית כדי שנמשיך להיות פגיה מצטיינת ארצית ומובילה".

ד"ר אננה לובובסקי, סגנית מנהלת המחלקה הגריאטרית צילום: אלי דדון

ד"ר אננה לובובסקי – סגנית מנהלת המחלקה הגריאטרית

ד"ר אננה לובובסקי מונתה כסגנית מנהלת המחלקה הגריאטרית. ד"ר לובובסקי, מומחית ברפואה פנימית ובגריאטריה, עובדת 3 שנים בכרמל. היא הגיעה לבית החולים בחיפה אחרי עבודה ארוכת שנים ומוצלחת במחוז חיפה של קופת חולים כללית. מנהלת המחלקה, ד"ר אירינה מלחובסקי, ברכה: "אננה היא אדם חם עם גישה מיוחדת למטופלים. היא משרה במחלקה אווירה נעימה ומקצועית ואני שמחה שהיא איתנו. יש לנו רפואה ברמה גבוה, צוות רפואי וסיעודי מצטיין, וכולנו מוכוונים לטובת רפואה טובה יותר למטופלים שלנו".

ד"ר לובובסקי הודתה למברכים: "מצאתי במחלקה בכרמל צוות מצוין של אנשים מצוינים שקל וטוב לעבוד איתם. נמשיך לעשות ולקדם את מקצועיות של כולם".