הצדעה לצוות הסיעודי

הצוות הסיעודי באירוע צילום: הלל יפה
הצוות הסיעודי באירוע צילום: הלל יפה

בבית החולים הלל יפה הרימו הפקה מרשימה תחת הכותרת "גיבורים וגיבורות" לכבוד הצוות הסיעודי שנשא עול כבד במהלך שנת הקורונה

שנת מגיפת הקורונה הייתה שנה לא פשוטה לצוות הסיעודי של המרכז הרפואי הלל יפה בחדרה. בהתאם, חגיגות יום האחות בשבוע החולף היוו הוקרה ראויה והפוגה משמחת במיוחד. דינה פיינבלט, מנהלת הסיעוד: "הצוות שלנו ראוי למלוא ההערכה".

משתתפי האירוע צילום: הלל יפה

יום האחות נחגג השנה בהלל יפה בסימן "גיבורים וגיבורות", ובהצדעה מלאה. השנה החולפת הייתה עבור הצוות הסיעודי מאתגרת ומורכבת במיוחד במאבק בנגיף הקורונה. לאור כל זאת, ראו לנכון בהנהלת הסיעוד יחד עם ועד הסיעוד של המרכז הרפואי הלל יפה, להרים הפקה מרשימה שכולה הפגת מתחים ו"פינוק" לאחים ואחיות בית החולים.
למשימה התגייסו בהתנדבות ובתרומה גורמים רבים, ביניהם ניר בן חיים, יו"ר ההסתדרות מרחב חדרה, הזמר נדב קקון, המרקיד ירון כרמל, מדריכת הזומבה אנה פורמן, משק מלכה שתרם ורדים לאחים ואחיות וכיו"ב. מי שאחראית על גיוס רוב התרומות היא שלומית דהן, מטופלת לשעבר בבית החולים, שהתגייסה לעזרה כאות תודה על הטיפול המסור שקיבלה.

שולמית דהן ריגשה צילום: הלל יפה

היום עצמו נפתח בארוחת בוקר מושקעת במיוחד וחלוקת ורד אדום לכל אח ואחות. על המוזיקה היה הזמר נדב קקון, ששימח את קהל הנוכחים. לאחר מכן נערך שיעור זומבה של אנה פורמן, מדריכת זומבה בחדרה והרקדה המונית עם ירון כרמל. לאחר מכן בירכו את הנוכחים ד"ר מיקי דודקביץ מנהל המרכז הרפואי הלל יפה, ד"ר אמנון בן משה המנהל האדמיניסטרטיבי, דינה פיינבלט מנהלת הסיעוד של בית החולים, ופנינה ביטון אחות אחראית טיפול נמרץ כללי ויו"ר ועד הסיעוד בבית החולים.

צוות בית החולים באירוע צילום: הלל יפה

את הברכות חתמו עו"ד הדר סבג מסיקה, מזכירת האיגוד המקצועי בהסתדרות, ושולמית דהן, שריגשה מאוד את הקהל בסיפורה האישי המיוחד. בהמשך היום נערכה ארוחת צהריים חגיגית לצוותים, הוצבו דוכני מכירה וכן תצוגת אופנה, שהתקיימה בכניסה לבניין האשפוז לרווחת המבקרים והמטופלים בבית החולים.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן