בי"ח כרמל: מרפאות עיניים חדשות

צוות-מחלקת-עיניים-כרמל
צוות-מחלקת-עיניים-כרמל
צוות מחלקת העיניים של כרמל צילום: אלי דדון

לאחר שדרוג מבני וטכנולוגי, ובהשקעה של מאות אלפי שקלים, נפתחו מחדש מרפאות העיניים של מרכז רפואי כרמל, לרבות המרפאה לילדים, בבנין בית החולים ההיסטורי ברחוב חורב בחיפה

לאחר שדרוג מבני וטכנולוגי, ובהשקעה של מאות אלפי שקלים, נפתחו מחדש מרפאות העיניים של מרכז רפואי כרמל, בבנין בית החולים ההיסטורי ברחוב חורב 2 בחיפה. במסגרת השדרוג חזרה מרפאת העיניים לילדים למקומה, והוטמעה במתחם המחודש, והיא מטפלת בילדים ובתינוקות מגיל ינקות בבעיות של עין עצלה ופזילה. את המרפאה מובילות ד"ר עלויות וולף וד"ר אלינה מלמוד בליווי בדיקות מקצועיות של אורטופטיסט.

גם מכשיר "האופטוס" החדשני לצילומי רשתית מתקדמים נכנס למרפאות העיניים המחודשות. המכשיר משמש את מרפאת הרשתית והוא משתמש בטכנולוגיה המאפשרת צילומי הרשתית באיכות גבוהה כולל אנגיוגרפיה מפורטת בצילום כל כלי הדם ברישתית. את מרפאת הרשתית של כרמל מובילה ד"ר נורית מטלון, יחד עם ד"ר מוטי שלם, ד"ר אלוירה לאוטמן, ד"ר וויסאם ברהום וד"ר תגיל ערב.

את הטיפול בחולי הגלאוקומה במרפאה, כולל בדיקות מעקב, שדה ראיה, טיפולי לייזר ייחודים וניתוחים מובילים ד"ר איתן שגב וד"ר זויה רבקין. לטובת חולים הסובלים מבעיות בעצבי הראיה, עצבוב העיניים והפרעות בתפקוד עצב הראיה, פועלת במתחם החדש המרפאה לנוירואפטומולוגיה בהובלתם של ד"ר יוספה הורוביץ וד"ר ענת ארודי. מרפאה זו מעניקה מגוון רחב של טיפולים וניתוחים בתחום. המרפאה לאוקולופלסטיקה מטפלת ומנתחת מטופלים הסובלים מבעיות בארובת העין ובעפעפיים ומובילה אותה ד"ר יוספה הורוביץ. את תחום קרנית העין, הכולל ניתוחים מורכבים והשתלות קרנית בשיטות מתקדמות תוך שימוש בטכנולוגיות לייזר, מובילים ד"ר דוד ישראלי ד"ר מיקי היימס וד"ר אור בן שאול.

לאחרונה נוסף שירות חדש, מרפאת אובאיטיס, המטפלת בדלקות תוך עיניות מיוחדות ואותה מוביל מנהל המחלקה, ד"ר אורן טומקינס נצר, יחד עם ד"ר שאול שר. ד"ר אורן טומקינס נצר, מנהל מחלקת עיניים, מסכם: "אנחנו שמחים לחזור לפעילות מלאה עם כל המומחים והצוות הרפואי המעולה שלנו ולהעניק לתושבי האזור את כל מגוון השירותים המתקדמים בתחום רפואת העיניים".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן