מנהלת חדשה למכון האונקולוגי

פרופ' אלה עברון צילום: קפלן
פרופ' אלה עברון צילום: קפלן

פרופ' אלה עברון מונתה למנהלת החדשה של המכון האונקולוגי בבית החולים קפלן

פרופ' אלה עברון מונתה על ידי הנהלת המרכז הרפואי קפלן ברחובות, לתפקיד מנהלת המכון אונקולוגי של בית החולים, ומחליפה בתפקיד את ד"ר נעה אפרת בן-ברוך שכיהנה בו מעל 14 שנים.

פרופ' עברון היא בוגרת בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון, בבאר שבע, בעל ניסיון רב כמומחית באונקולוגיה. במהלך הקריירה שלה, שימשה כמנהלת יחידת סרטן השד בבית החולים אסף הרופא, וכן זמן קצר כמנהלת יחידת סרטן השד באיכילוב. היא מכהנת כפרופסורית בבית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה.

פרופ' עברון משמשת כחוקרת פעילה במחקר קליני ומעבדתי, היא הייתה שותפה לכתיבת 50 מאמרים, ומרצה ומלמדת סטודנטים ומתמחים ומשתתפת פעילה בכנסים ישראלים ובינלאומיים. פרופ' אלה עברון: "אני נרגשת לקבל לידי את הניהול של המכון האונקולוגי בקפלן, שיש לו מוניטין של מכון מקצועי, איכותי ומוביל בתחום הטיפול האונקולוגי ברמה הארצית. אני שמחה לעמוד בראש המכון יחד עם הצוות המוביל שלו, ובכוונתי לפעול לקידום הפעילות הקלינית והמחקרית בו".

ד"ר שרית אבישי אלינר, מנהלת המרכז הרפואי קפלן והמרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד, מסכמת: "אני סמוכה ובטוחה שפרופ' עברון תמשיך להוביל את המכון להישגים נכבדים. הניסיון הרב שהיא מביאה, הן ברמה הניהולית והן ברמה המקצועית, מבטיחים את המשך הצלחתו של המכון להביא טיפולים חדשניים ומקצועיים עבור כלל המטופלים. בהזדמנות זו אבקש להודות ולהוקיר את פועלה של ד"ר נעה אפרת בן ברוך בניהול המכון האונקולוגי ב-14 השנים האחרונות. תרומתה לקידומו והפיכתו למוקד מצוינות לא תסולא בפז".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות אונקולוגיה, המטולוגיה ודימות >> לחצו כאןלהצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן