מחלקת נוירולוגיה חדשה בביה"ח העמק

ד
ד"ר סבטלנה טוב צילום: העמק

ד"ר סבלטנה טוב, שהגיעה מבית החולים בני ציון בחיפה, תנהל את המחלקה בעמק, שהוקמה כחלק מהוספת 50 מיטות אשפוז לבית החולים בעפולה ובמסגרת צמצום פערי תשתיות הרפואה בגליל

מינוי חדש במרכז רפואי העמק, ד"ר סבטלנה טוב, נוירולוגית בכירה, מונתה לניהול המחלקה החדשה לנוירולוגיה שנפתחה באחרונה בבית החולים בעפולה.

את לימודי הרפואה סיימה ד"ר טוב באוקראינה, שם עבדה כרופאת ילדים ביחידה לטיפול נמרץ. עם עלייתה ארצה החלה להתמחות בנוירולוגיה בבית החולים בני ציון בחיפה. בהמשך השתלמה בבית החולים רמב"ם ביחידה לנוירולוגיה קוגניטיבית.

בתפקידה האחרון, שימשה כרופאה בכירה במחלקה לנוירולוגיה בבית החולים בני ציון, ובחודשים האחרונים שימשה ממלאת מקום מנהל המחלקה החדשה לנוירולוגיה בבית החולים העמק בעפולה. ד"ר טוב היא חברת הסגל האקדמי בפקולטה לרפואה של הטכניון ומכשירה סטודנטים לרפואה.

ד"ר טוב: "אני נרגשת להוביל את פתיחתה של מחלקה נוירולוגית חדשה בעמק. באזור העמקים לא היה עד כה מענה מספק לחולים עם מצבים נוירולוגיים שנזקקו לאשפוז. מאז שהגעתי לעמק, אני זוכה לעבוד עם צוות נהדר, רופאים, אחים ואחיות ואנשים נהדרים, שטובת המטופלים תמיד בראש מעייניהם, והם עושים את עבודתם מכל הלב. בחודשים האחרונים, מאז נפתחה המחלקה, הצלחנו לאבחן לא מעט מקרים מורכבים ובהם חולים שסובלים ממחלות נוירולוגיות נדירות".

ד"ר סבטלנה טוב צילום: העמק

מנהל המרכז הרפואי העמק, ד"ר זיו רוזנבוים: "אני שמח ומברך על הצטרפותה של ד"ר טוב למרכז הרפואי העמק כמנהלת המחלקה החדשה לנוירולוגיה. פתיחת המחלקה היא בשורה אמיתית לתושבי הצפון. במסגרת התכנית שלנו לצמצום פערים של תשתיות הבריאות בצפון, הגדלנו בחצי השנה האחרונה את בית החולים, על ידי פתיחה והוספה של למעלה מ- 50 מיטות אשפוז, שמשמעותן הוספה של צוותים רפואיים למען המטופלים שלנו".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות נוירולוגיה ונוירוכירורגיה >> לחצו כאןלהצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן