אסף הרופא על גלגלים

שאטל מהחניון אל בית החולים צילום: אסף הרופא
שאטל מהחניון אל בית החולים צילום: אסף הרופא

הוכשרו 350 מקומות חנייה חדשים נוספים במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא)

נפתח חניון חדש, המונה כ-350 מקומות חנייה, במרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) בצריפין, בשטח כולל של כ-8,000 מ"ר. החניון הוקם בסמוך לחניון הגדול, שהוקם לפני שנתיים עם 500 מקומות חנייה, ובנוסף לחניונים הקיימים ברחבי בית החולים, והינו חלק נוסף מתוכנית ההרחבה של בית החולים בשנים הקרובות.

מפאת גודלו של המרכז הרפואי אסף הרופא, המשתרע על פני כ- 280 דונם ומעל ל- 900 מיטות אשפוז במבנים שונים הפזורים ברחבי בית החולים, מפעילה הנהלת המרכז הרפואי שאטל – שירות הסעות מסודר עם תחנות העלאת והורדת נוסעים, אשר מסייע למטופלים להגיע ליעדם בתוך המרכז הרפואי בבטיחות מרבית, בתוך זמן קצר ממגרשי החנייה אל המחלקות, המכונים והמעבדות. תחנת עצירה של השאטל נמצאת בסמוך לחניון החדש שנפתח.

החניון החדש צילום: אסף הרופא

השאטל, "שמיר על גלגלים", אשר פועל בימים א'-ה' בין השעות 7:00 ל- 15:00 זוכה להיענות גבוהה בקרב באי המרכז הרפואי, בעיקר בקרב המטופלים המבוגרים ובעלי המוגבלויות השונות. ד"ר אסנת לבציון קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר אסף הרופא, מברכת: "אנו מציעים למטופלינו רפואה מתקדמת עם מכשור וטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם, תוך הקפדה על מתן שירות למטופל ולבני משפחתו. חלק מהשירות הינו מציאת חניה בזמן סביר, ואני שמחה שבשנתיים האחרונות הצלחנו להוסיף כ-850 מקומות חנייה חדשים בעמל רב לטובת באי המרכז הרפואי שלנו".

אילן יפתח, המנהל האדמיניסטרטיבי של המרכז הרפואי שמיר, סיכם: "עשינו מאמצים כבירים להוציא את הפרויקט בלוח זמנים קצר, ואני שמח שהצלחנו לעמוד ביעדים שהצבנו לעצמנו. עוד עבודה רבה לפנינו, לקראת מתיחת הפנים הצפויה למרכז הרפואי שלנו בשנים הקרובות, אך חשוב להדגיש כי אנו נמשיך לעשות כל מאמץ להנגיש את ההגעה, הכניסה והיציאה למרכז הרפואי עבור מטופלנו, אם בתחבורה ציבורית, ואם בפתיחת חניונים נוספים לבאים ברכב פרטי. זהו חלק מהDNA שלנו, לשים את המטופל וצרכיו במרכז".