גם בהלל יפה חוזרים לשגרת פעילות מלאה

פעילות-היחידה-החוץ-גופית-מכווץ
פעילות-היחידה-החוץ-גופית-מכווץ
היחידה להפריה חוץ גופית צילום: הלל יפה

בית החולים בחדרה חוזר לפעילות אלקטיבית הכוללת ניתוחים שאינם דחופים ופתיחת מרפאות ויחידות, כולל יחידת ההפריה החוץ גופית

בית החולים הלל יפה בחדרה חוזר לפעילות אלקטיבית הכוללת ניתוחים שאינם דחופים ופתיחת מרפאות ויחידות, ביניהן יחידת ההפריה החוץ גופית. חידוש הפעילות יעשה תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות.

משרד הבריאות התיר לחדש את הפעילות הרגילה בבתי החולים בארץ לאחר הקפאתה בתקופת מגפת הקורונה. המשמעות, חידוש הפעילות תוך שמירה על הנחיות המיגון הנדרשות, כגון חבישת מסכה, מניעת התקהלות, שמירה על מרחק פיזי, ריווח תורים בין מטופל למטופל ועוד.

בית החולים בחדרה, הלל יפה, ערוך לחזרה לפעילות וכבר מהיום החל בקביעת תורים וזימונים למרפאות, מכונים וניתוחים. ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל הלל יפה: "בית החולים ערוך ומוכן לחזרה לפעילות אלקטיבית תוך שמירה והקפדה על הנחיות המיגון. כל מטופל שיגיע לקבל את שירותנו מחויב לחבוש מסכה ולשמור על מרחק בהתאם להנחיות, זאת לטובת בריאותם של המטופלים ושל אנשי הצוות הרפואי כאחד. כמו כן, בשלב זה תתאפשר כניסה של מטופל עם מלווה חיוני אחד בלבד, ללא כניסת מבקרים".

ד"ר עינת שלום-פז, מנהלת היחידה להפריה חוץ גופית, שחזרה לפעילות גם היא: "היחידה ערוכה להתחלת טיפולים מיד עם החזרה לשגרה תוך הקפדה על כל הנהלים. איננו רוצים לאבד עוד זמן יקר וכבר מהשבוע ניתן לקבוע תור לפגישה עם רופא וקבלה של תוכנית טיפול".