הפרויקטור הלאומי ינהל חט' פנימית

פרופ' נמרוד מימון צילום: סורוקה
פרופ' נמרוד מימון צילום: סורוקה

מנהל הפרויקט הלאומי "מגן אבות ואמהות" לשמירה על אוכלוסיית הקשישים מנגיף הקורונה, יחליף בתפקיד את פרופ' מחמוד אבו שקרה, בבית החולים הגדול בדרום הארץ

פרופ' נמרוד מימון, מונה ליו"ר החטיבה לרפואה פנימית במרכז הרפואי אוניברסיטאי סורוקה בבאר שבע, מקבוצת קופת חולים כללית. פרופ' מימון בעל ניסיון קליני, הוראתי, מחקרי וניהולי רב, והוא מחליף את פרופ' מחמוד אבו-שקרה, שמסיים את תפקידו כיו"ר החטיבה, שפועלו והישגיו הרבים לקידום הפעילות בחטיבה ולקידום בריאותם של תושבי הנגב ראויים להערכה רבה.

פרופ' נמרוד מימון, מומחה לרפואה פנימית ולרפואת ריאות, בוגר בית הספר לרפואה באוניברסיטת בן גוריון בנגב, החל דרכו בסורוקה לפני כ-25 שנים כסטאז'ר, המשיך להתמחות ברפואה פנימית במחלקה פנימית ה' בסורוקה, ביצע תכנית התמחות-עמיתים ברפואת ריאות בקנדה, והשלים תואר שני בניהול מערכות בריאות. הוא שימש בעבר כסגן מנהל המרכז הרפואי, ומזה כשמונה שנים הוא מנהל את מחלקת פנימית ב'. לפני כשנה נקרא לדגל הלאומי ומונה על ידי הממשלה ומשרד הבריאות למנהל פרויקט "מגן אבות ואמהות" לשמירה על אוכלוסיית הקשישים מפני הקורונה.

פרופ' נמרוד מימון,: "השנה האחרונה הוכיחה שוב את עוצמת החטיבה לרפואה פנימית שעמדה בחזית הטיפול במגיפת הקורונה. אני מקבל מפרופ' מחמוד אבושקרה חטיבה מובילה ברמה הארצית, עם מנהלי מחלקות מכונים ויחידות הטובים שיש, ורמה גבוהה ביותר של הצוותים שאין דומה לה בישראל. החטיבה לרפואה פנימית, ביחד עם שאר החטיבות הרפואיות של המרכז הרפואי סורוקה ושל הפקולטה למדעי הבריאות באוניברסיטת בן גוריון, תמשיך להוביל את המחקר, ההוראה והרפואה למען בריאות תושבי ישראל והנגב".