תרומה מחשמלת

נציגי ועד העובדים מעניקים את ההמחאה להנהלת בית החולים צילום: הלל יפה
נציגי ועד העובדים מעניקים את ההמחאה להנהלת בית החולים צילום: הלל יפה

ועד עובדי חברת חשמל (מרחב צפון) תרם 50 אלף שקלים לשדרוג יחידת טיפול נמרץ לב בבית החולים הלל יפה

ועד העובדים של חברת חשמל במרחב צפון, בתיווכו של משה מורג, יו"ר עמותת הידידים של המרכז הרפואי הלל יפה, תרם 50,000 שקלים לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה בבית החולים בחדרה. נציגי ועד העובדים של חברת החשמל-מרחב צפון הגיעו השבוע להלל יפה כדי להעניק המחאה, בסך 50,000 שקלים, לטובת הקמת יחידת טיפול נמרץ לב חדשה.

היחידה לטיפול נמרץ לב משתרעת כיום על שטח של כ- 200 מ"ר בלבד, ולא שופצה במשך שנים רבות. הנהלת בית החולים הכינה תכנית מקיפה, הכוללת הרחבה של שטח המחלקה לכ-600 מ"ר, ואבזור היחידה בציוד הרפואי המתקדם ביותר, דבר שיאפשר מתן טיפול רפואי איכותי בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובתנאי אשפוז מתקדמים ונוחים עבור המטופלים, בני המשפחה והצוות הרפואי.

במסגרת התרומה, נפגשו שמעוני רחמים, נציג ועד העובדים ויפית שגיב, מנהלת הרווחה בוועד עובדי חברת חשמל, עם הנהלת המרכז הרפואי הלל יפה והודו להם על הטיפול המסור בעובדים וגמלאי חברת החשמל בשנה כה מאתגרת של התמודדות עם נגיף הקורונה.

ד"ר מיקי דודקביץ, מנהל המרכז הרפואי הלל יפה; ד"ר אמנון בן משה, המנהל האדמיניסטרטיבי; ומשה מורג, יו"ר עמותת הידידים של בית החולים, שסייע בהבאת התרומה – הודו לנציגי הוועד על הפירגון לבית החולים לאורך השנים.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן