סגן מנהלת סיעוד

ויטלי יורין וצוות מפקחות הסיעוד - אורלי גטניו הפלינג, אירה קולומיסקי ושושי קליין צילום: אלי דדון
ויטלי יורין וצוות מפקחות הסיעוד - אורלי גטניו הפלינג, אירה קולומיסקי ושושי קליין צילום: אלי דדון

ויטלי יורין, תושב מגדל העמק בן 42, מונה בבית החולים כרמל לתפקיד סגן מנהלת מערך הסיעוד, המונה 900 אחיות ואחים

ויטלי יורין (42) מונה לסגן מנהלת הסיעוד במרכז הרפואי כרמל, מקבוצת קופת חולים כללית. הוא מחליף בתפקידו את ברוריה מושיץ, הסגנית המיתולוגית שפרשה מבית החולים בחיפה לאחר 42 שנות עבודה מסורה. בתפקידו הקודם שימש ויטלי יורין כמרכז תחום איכות הטיפול בכרמל.

יורין, יליד ברה"מ ותושב מגדל העמק, נשוי לסבטלנה, אחות במרפאה בחיפה, ואב לשלושה. מנהלת הסיעוד בבית החולים כרמל, אהובה טל, בירכה: " ויטלי יורין הינו בעל כושר ניהול, יוזמה, יצירתיות, וראייה מערכתית, הוא מתפקד מצוין תחת לחץ בסביבה מרובת ממשקים והוא בעל יחסי אנוש מעולים. אני בטוחה כי כניסתו של ויטלי לתפקיד היא נדבך נוסף בחיזוק איכות ומקצועיות עבודת הסיעוד".

ויטלי יורין ואהובה טל מנהלת הסיעוד צילום: אלי דדון

במסגרת תפקידו יהיה ויטלי יורין שותף בניהול מערך הסיעוד של כרמל על כ-900 האחים והאחיות שבו, תוך התוויית מדיניות, גיבוש תוכניות עבודה, הנחיות תפעוליות ויהיה אחראי להשתלמות, הדרכה ופיתוח מקצועי של צוותי הסיעוד. יורין הוא בעל תואר ראשון בסיעוד מאוניברסיטת חיפה ובוגר תואר שני במנהל מערכות בריאות מטעם מכללת עמק יזרעאל. הוא השתלם במומחיות קלינית במדיניות ומנהל בסיעוד, מטעם משרד הבריאות. כמו כן, הוא בוגר קורס טיפול ממוקד מטופל וחווית המטופל, מאוניברסיטת תל אביב; קורס הדרכה קלינית בסיעוד ממכללת עמק יזרעאל; וקורס ניהול איכות בבתי חולים, בהנהלה ראשית של שירותי בריאות כללית.

לצידו של ויטלי יורין בהנהלת הסיעוד בכרמל, נמצאות מפקחות הסיעוד אורלי גטניו הפלינג (מפקחת החטיבה הפנימית וילדים), אירה קולומיסקי (מפקחת החטיבה הכירורגית), ושושי קליין (מפקחת חטיבת אימהות וטיפול נמרץ).

ויטלי יורין סגן מנהלת הסיעוד צילום: אלי דדון

בזמנו הפנוי, ויטלי יורין משקיע בספורט ובבריאות. הוא רוכב אופני הרים בשבילי העמק, דוחף ומרים משקולות בחדר כושר, ואת ימי שישי מקדיש לגינת הירק הריחנית שלו – שם הוא מגדל צמחי תבלין כבזיליקום, זעתר, רוזמרין ותימין.