שיתוף פעולה שיבא בחריין

פרופ' יצחק קרייס צילום: שיבא
פרופ' יצחק קרייס צילום: שיבא

בית החולים שיבא, שנבחר זו השנה השלישית ברציפות על ידי המגזין טיים לאחד מעשרת בתי החולים הטובים בעולם, חתם על הסכם לשיתוף פעולה עם בית החולים הגדול בבחריין

במסגרת הסכמות שהושגו בין ישראל לבחריין, ולאחר שהמרכז הרפואי שיבא נבחר על ידי המועצה העליונה לבריאות בבחריין להוביל שיתוף פעולה בין המדינות בתחום הבריאות, התקיימה לאחרונה פגישה בין מנהל המרכז הרפואי שיבא, פרופ' יצחק קרייס, ומנהל בית החולים סולימאניה – הגדול ביותר בבחריין, ד"ר אחמד אל אנסרי.
בפגישה סוכמו שורה של שיתופי פעולה בתחומי הכשרות של צוותים רפואיים, שיתוף ידע, מחקריים משותפים, טכנולוגיה וחדשנות. כמו כן, סוכם על ביקור רשמי של מנהל בית החולים סולימאניה בישראל על מנת לגבש את פרטי ההסכם בין הצדדים. שיתוף פעולה זה, הראשון מסוגו, הוא פרי עבודה מאומצת של משרד החוץ הישראלי וראש הנציגות הישראלית בבחריין, מר איתי טגנר.

עוד בשיבא: המגזין האמריקאי היוקרתי Newsweek פרסם את דירוג בתי החולים הטובים ביותר בעולם. זו השנה השלישית ברציפות, שבה המרכז הרפואי שיבא מדורג ב-TOP 10 העולמי של צמרת בתי החולים הטובים ביותר לצד מאיו' קליניק, קליבלנד קליניק, טורונטו ג'נרל ועוד.
פרופ' יצחק קרייס, מנהל המרכז הרפואי שיבא: "במהלך השנה האחרונה, למול אתגרי הקורונה, התגלתה מערכת הבריאות הציבורית בישראל במלוא עוצמתה. מסירות הצוותים הרפואיים, המקצועיות הבלתי מתפשרת ופריצות הדרך במחקר, בטכנולוגיה ובחדשנות, מציבים אותנו שוב בצמרת בתי החולים הטובים ביותר בעולם. הצוותים הרפואיים הצליחו להוביל את המאבק הלאומי בקורונה, תוך קידום ומתן הרפואה הטובה והמתקדמת ביותר. אני מצדיע לכם. הישג זה הוא שלכם".