שיתוף פעולה נהריה – דובאי

ד
ד"ר עמיאל דרור, פרופ' סאמר סרוג'י וד"ר אייל סלע בדובאי צילום: בי"ח לגליל

נחתם הסכם לשיתוף פעולה בין בית החולים בנהריה לבין בית החולים האוניברסיטאי של דובאי

הסכם לשיתוף פעולה בין המרכז הרפואי לגליל בנהריה ובין הפקולטה לרפואת שיניים בבית החולים האוניברסיטאי של דובאי: משלחת רופאים מבית החולים בנהריה חזרה מדובאי שבאיחוד האמירויות, שם חתמה על הסכם ראשון מסוגו של בית חולים ישראלי עם הפקולטה לרפואת שיניים, שבבית החולים האוניברסיטאי שם.

במשלחת שיצאה לדובאי היו נציגים ממחלקת פה ולסת, בהובלתו של מנהל המחלקה, פרופ’ סאמר סרוג’י, וממחלקת אף אוזן גרון וניתוחי ראש צוואר, בהובלת המנהל ד”ר אייל סלע. המשלחת כללה גם את מנכ”לית תאגיד הבריאות של המרכז הרפואי בנהריה, מונה בח’ית, ורופאים נוספים משתי המחלקות.

המשלחת מנהריה בדובאי עם דגל בית החולים המארח צילום: בי”ח לגליל

במסגרת ההסכם הוחלט על שיתוף פעולה קליני בתחום רפואת השיניים וניתוחי פה ולסת, כגשר לקראת שיתופי פעולה עתידיים בין בתי החולים בשאר תחומי הרפואה. במהלך הביקור השתתפו הרופאים בסיור מקצועי בבית החולים בדובאי ואף העניקו הרצאות בנושאי ניתוחי פה, פנים, רפואת שיניים וכן ניתוחי אף-אוזן-גרון.

מנהל בית החולים בנהריה פרופ’ מסעד ברהום: “מדובר בביקור ראשון מסוגו של משלחת רופאים ישראלית בדובאי. זו פריצת דרך אמיתית, ואני מברך את מנהל מחלקת פה ולסת, פרופ’ סאמר סרוג’י, על ההסכם החשוב”.