כרמל: מנהלת יחידת רשתית

מינוי-מטלון-1
מינוי-מטלון-1
ד"ר נורית מטלון צילום: כרמל

ד"ר נורית מטלון, רופאה בכירה במחלקת עיניים בבית החולים בחיפה, מונתה כמנהלת יחידת רשתית

ד"ר נורית מטלון, רופאה בכירה במחלקת עיניים במרכז הרפואי כרמל בחיפה, מונתה כמנהלת יחידת רשתית במחלקת העיניים של כרמל. באירוע מרגש בהנהלת בית החולים העניקו לה מנהל בית החולים, ד"ר אבי גולדברג, ומנהל מחלקת עיניים, ד"ר אורן טומקינס, את כתב המינוי.

ד"ר מטלון, בת 49, תושבת חיפה, נשואה למיכאל, רוקח קליני, ואימא לשניים. היא נולדה בחיפה ולמדה רפואה בטכניון. בשנת 1999 התמחות בת 5 שנים במחלקת עיניים בכרמל ונסעה לטורונטו קנדה להתמחות על במחלות וניתוחי זגוגית ורישתית. היא חזרה לכרמל בשנת 2006 כרופאה בכירה במחלקה ובהמשך מונתה גם כמנהלת שירות.

במסגרת תפקידה תהיה אחראית ד"ר מטלון על כל ניתוחי הרישתית במחלקה ובמקביל תהיה אחראית על ניהול מרפאת הרישתית הגדולה של בית החולים כרמל. ביחידת הרישתית בכרמל מובילה ד"ר מטלון גם את תחום המחקרים הקליניים הרב מרכזיים. רק בשנת 2019 נערכו במחלקה כ 10 מחקרים גדולים. המרפאה בכרמל היא מהגדולות בצפון ומטפלת בעשרות אלפי ביקורים ואלפי מטופלים בכל שנה.

ד"ר מטלון וכתב המינוי צילום: כרמל

ד"ר טומקינס: "אני מאוד שמח ומברך על המינוי, ד"ר מטלון היא האדם הנכון להוביל את תחום הרישתית במחלקה, ויש לנו הרבה תוכניות לקדם עוד ועוד את תחום הרישתית".

סיגל זומר המנהלת האדמיניסטרטיבית בכרמל: "יש לך טוב לב נדיר ורגישות מיוחדת לכל מטופל ולכל אדם. את נותנת למטופלים תחושה שהם בידיים טובות. אני מברכת אותך ומאמינה בך שתצליחי בתפקידך כמנהלת יחידה".

ד"ר מטלון אמרה: "אני מאמינה שהשמירה על ראייתם של המטופלים היא אחת החובות החשובות ביותר שלי כרופאה. תחום הרישתית הוא תחום מורכב ומאוד מאתגר הדורש לפעמים טיפולים וניתוחים רבים. אני מאמינה כי יחד עם כל צוות היחידה המסור והנאמן נמשיך לדאוג לטיפול האיכותי והטוב יותר עבור מטופלנו".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן