מינויים בסאנופי ישראל

טינה מירי מלוסיאן צילום: יח
טינה מירי מלוסיאן צילום: יח"צ

טינה מירי מלוסיאן מונתה למנכ"לית סאנופי ישראל ומנהלת חטיבת רפואת מומחים. מלוסיאן תחליף את המנכ"ל רוני בירנבוים שפורש לאחר 30 שנה בתפקיד. סמנכ"ל הכספים, יובל מנבר, מונה למנהל חטיבת רפואה כללית של סאנופי בישראל

יצרנית התרופות הצרפתית סאנופי מודיעה על מינויה של טינה מירי מלוסיאן לתפקיד המנהלת הכללית של הנציגות הישראלית של החברה ומנכ"לית חטיבת רפואת מומחים. מלוסיאן תחליף את המנכ"ל רוני בירנבוים שפורש לאחר 30 שנה בתפקיד.

מלוסיאן החלה את תפקידה בחברת סאנופי בתחילת החודש, לאחר שכיהנה במשך יותר מ-25 שנה בתפקידים שונים ובמגוון רחב של תחומים טיפוליים בשוק התרופות בישראל. בשש השנים האחרונות כיהנה כמנהלת חטיבת סוכרת והשמנה בחברת התרופות "נובו נורדיסק" בישראל. קודם לכן ניהלה מספר רב של תחומים בחברת התרופות MSD ואף פיתחה וביססה את תחום החיסונים של החברה בישראל. בתפקידה האחרון בMSD הקימה וניהלה את חטיבת המוצרים הוותיקים. כמו כן, כיהנה טינה כסמנכ"לית סחר ב"תרו תעשיות פרמצבטיות בע"מ" במשך 7 שנים. היא בוגרת תואר ראשון בכימיה מאוניברסיטת בר אילן, אמא לשלושה ילדים ומתגוררת בהוד השרון.

טינה מירי מלוסיאן: "חברת סאנופי תמשיך לפעול על מנת להנגיש ולספק טיפולים חדשניים מובילים לחולים ותקדם את המחקר הרפואי בישראל. אני גאה להצטרף לחברה שמסייעת למיליוני מטופלים ברחבי העולם ועובדיה עומלים קשה על מנת למצוא פתרונות רפואיים להתמודדות עם אתגרים חדשים כמו התפרצות נגיף הקורונה. יחד עם כל צוות העובדים נוכל להאיץ את תהליכי הצמיחה של החברה ולהציב אתגרים אסטרטגיים חדשים במיוחד בתחומי המחקר, הפיתוח והבריאות הדיגיטלית" .

יובל מנבר צילום: יח"צ

בנוסף, בחודש שעבר מונה סמנכ"ל הכספים של החברה מאז שנת 2005, יובל מנבר, לתפקיד המנהל הכללי של חטיבת רפואה כללית של סאנופי בישראל. יובל הצטרף לחברת סאנופי לפני כעשרים שנה כחשב החברה ומילא גם שורה של תפקידים בניהול מחלקת הרכש ומערכות המידע. יובל הוביל את תהליך המיזוג בין סאנופי לאוונטיס לפני כ- 7 שנים. ליובל ניסיון רב בהובלה של תהליכים אסטרטגים מגוונים, ניהול משא ומתן וניהול תקציבים ותחזיות כלכליות. קודם לתפקידו בסאנופי, שימש יובל בתפקיד מנהל צוות ביקורת ב- Deloitte ישראל, שם הוביל פרויקטים בארץ ובחו"ל.

יובל מנבר: "לאחר שנים ארוכות בתפקידי כסמנכ"ל הכספים, אני שמח לעמוד בראש חטיבת רפואה כללית ולעסוק בצורה ישירה בתהליכי הנגשה של טיפולים ותרופות. אני גאה להוביל צוות עם ניסיון רב שמסוגל לשלב יכולת מדעית יחד עם חדשנות וטכנולוגיות פורצות דרך במטרה להציב סטנדרטים חדשים ולייצר לא רק תרופות ותכשירים רפואיים אלא טיפול ייחודי ומותאם אישית לכל חולה".

סאנופי היא אחת משש חברות התרופות הגדולות ביותר בעולם והגדולה ביותר באירופה. החברה כוללת למעלה ממאה אלף עובדים בכ-100 מדינות ברחבי העולם ופועלת לשיפור בריאות ואיכות חיים באמצעות תרופות, טיפולים חדשניים וחיסונים.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן