רופא חדש להפועל באר שבע

ד
ד"ר נאסים אלקרינאוי. צילום: רחל דוד

ד"ר נאסים אלקרינאוי, מנהל השירות לפגיעות ספורט בבית החולים סורוקה, יחליף את ד"ר ליאור זלר, מנהל מחלקה פנימית ג', כרופא של הפועל באר שבע

שיתוף הפעולה בין מועדון הכדורגל הפועל באר שבע, לבין בית החולים סורוקה, יימשך גם בעונה הקרובה. החל מעונה זו, ד"ר נאסים אלקרינאוי, מנהל שירות פגיעות ספורט בסורוקה, יהיה אמון על המערך הרפואי של הפועל באר שבע. במסגרת שיתוף הפעולה מעניק המרכז הרפואי האוניברסיטאי סורוקה מעטפת וליווי רפואיים לשחקני הפועל "מחסני השוק" באר שבע. בין היתר, עוברים כל שחקני הקבוצה בדיקות רפואיות מקיפות על בסיס שגרתי, בנוסף לבדיקות המקיפות אותם עוברים שחקנים חדשים טרם החתמתם בקבוצה.

ד"ר נאסים אלקרינאוי, תושב רהט, נשוי ואב לשלושה הינו רופא בכיר במחלקה לכירורגיה אורתופדית בסורוקה. הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת מארבורג, גרמניה. ד"ר אלקרינאוי התמחה בכירורגיה אורתופדיה במרכז הרפואי סורוקה בשנת 1997, ובהמשך סיים התמחות על בתחום פגיעות ספורט וארתרוסקופיות בעיר שטוטגרט, גרמניה, בשנת 2005. בעבר שימש כמנהל השירות האורתופדי בקופת חולים כללית מחוז דרום.

ד"ר אלקרינאוי מנהל כיום את השירות לפגיעות ספורט במרכז הרפואי סורוקה. השירות פועל במסגרת המחלקה האורתופדית והמרפאה האורתופדית וכולל טיפול בפגיעות ספורט ובמפרקים הגדולים, טיפול בפגיעות ברך וכתף, ניתוחים לשחזורי רצועות, טיפול בפגיעות סחוס והשתלות סחוס, שחזורי קרעים בגידים בכתף ושחזור יציבות הכתף, השתלות כתף ועוד.

יחד עם ד"ר אלקרינאוי ילוו את שחקני הקבוצה גם ד"ר חגי מוסקוביץ' מהמחלקה לאורתופדיה וד"ר עמית קוסטו מהחטיבה לרפואה פנימית. ד"ר ליאור זלר, מנהל מחלקת פנימית ג' בסורוקה: "אני רוצה להודות לכל האנשים הנפלאים שעובדים במועדון ולשחקנים הרבים שליוויתי לאורך השנים. הפועל באר שבע נשארת תמיד בליבי ואני מאחל הצלחה רבה לד"ר אלקרינאוי".

ד"ר נאסים אלקרינאוי: "בתור אוהד הקבוצה, אני שמח להצטרף למשפחת הפועל באר שבע, וגאה בהצלחת הקשר החזק בין הפועל באר שבע למרכז הרפואי סורוקה בשנים האחרונות. למשימה הגדולה הזו של הטיפול והליווי הרפואי השוטף של שחקני הקבוצה, התגייס צוות רפואי מוכשר ומקצועי ואני בטוח שנתרום רבות לבריאות השחקנים בדגש על רפואה מונעת. תודתי הרבה לכל השותפים שתרמו וסייעו לשיתוף פעולה חשוב זה".

אלונה ברקת, נשיאת המועדון: "ראשית, אני רוצה להודות לד"ר ליאור זלר על מסע ארוך, מקצועיות וחברות אמיתית. משנת 2007 אנו צועדים יחד ועברנו כברת דרך ארוכה בה הוא טיפל בשחקני המועדון לאורך השנים. הפועל באר שבע כולה ושחקניה מודים לד"ר זלר על תרומתו רבת השנים. אני מברכת את ד"ר אלקרנאוי על הצטרפותו למשפחתנו, ואת המרכז הרפואי סורוקה על המעטפת הרפואית והמקצועית שמעניק לנו, ומאחלת לכולנו רק בריאות."

ד"ר שלומי קודש, מנהל המרכז הרפואי סורוקה: "למועדון הפועל באר שבע ולסורוקה – המהווים עוגנים מרכזיים בנגב, יש ממשקים משותפים בעיקר בפעילות עם הקהילה. אני גאה על ההזדמנות שנפלה בחלקנו להמשיך להעניק טיפול רפואי איכותי שוטף לסגל הפועל באר-שבע. אני מאחל לכולנו שנה מצוינת של כדורגל וחזרה בטוחה ליציעים".