קפיצת מדרגה בניתוחי חזה בפוריה

פרופ' אלון ילין וד
פרופ' אלון ילין וד"ר רוני בן אבי צילום: פוריה

פרופ' אלון ילין, מבכירי הכירורגים מנתחי החזה בישראל, הצטרף ליחידה לניתוחי חזה בבית החולים פוריה. המטרה: לבצע ניתוחים מורכבים, שכיום נעשים רק במרכז הארץ, גם בגליל

פרופ' אלון ילין, לשעבר מנהל מחלקת ניתוחי חזה בבית החולים שיבא, ומי שהקים את יחידת ניתוחי החזה בבית החולים ברזילי, הצטרף לצוות היחידה לכירורגית חזה במרכז הרפואי פדה-פוריה בטבריה. פרופ' ילין מצטרף ליחידה לכירורגיית חזה בבית החולים פוריה, על פי בקשתו של מנהל היחידה, ד"ר רוני בן אבי.

פרופ' ילין: "ד"ר רוני בן אבי, שהיה תלמיד שלי, פנה אלי שאצטרף ליחידה שהוא הקים כאן בפדה-פוריה כדי לפתח ולקדם את היחידה. מבחינת ניתוחים בצענו כאן כבר מגוון רחב של ניתוחים כולל כריתת ריאה. אנחנו מתכננים לקחת חלק גם במחקר בארץ ובעולם ובעתיד לפתוח מעבדת מחקר בתחום שלנו".

פרופ' אלון ילין וד"ר רוני בן אבי צילום: פוריה

פרופ' ילין מבצע ניתוחים מורכבים ואף מייעץ ומשתתף בדיונים רב מערכתיים. "אנחנו משתדלים להגיע למצב שבו יבוצעו כאן רוב רובם של ניתוחי החזה המבוצעים בבתי החולים הגדולים בישראל. אין לי ספק שמדובר בשינוי משמעותי לתושבי האזור שיחסוך את הנסיעות לבתי חולים מרוחקים. המטופל יוכל לעבור את הניתוח כאן וזה יקל עליו ועל בני משפחתו ואף יאפשר לו להגיע אלינו לאחר האשפוז לביקורת והמשך מעקב. אנחנו רוצים לקדם את המשימה של הבאת רפואה טובה לפריפריה".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות לב וכירורגיה >> לחצו כאןלהצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן