סגן מנהל מח' נשים ויולדות

ד
ד"ר עמית דמתי ומנהל המחלקה פרופ' עופר לביא. צילום: אלי דדון

ד"ר עמית דמתי (47) מונה לסגן מנהל מחלקת נשים ויולדות בבית החולים כרמל

ד"ר עמית דמתי (47) מונה לאחרונה לסגן מנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי כרמל מקבוצת כללית. בנוסף לתפקידו כסגן המנהל וכרופא בכיר במחלקה ימשיך ד"ר דמתי את עבודתו גם בקהילה כמנהל מרפאת נשים איינשטיין של הכללית, מרפאה הרואה ומטפלת באלפי נשים בשנה. באירוע הענקת המינוי, אמר מנהל בית החולים, ד"ר אבי גולדברג: "ד"ר דמתי הוא דוגמא מצוינת לשילוב מוצלח של עבודה בבית החולים ובקהילה".

מנהל המחלקה, פרופ' עופר לביא, הוסיף: "ד"ר עמית הוא מאושיות המחלקה, תמיד בולט בסבלנות ובמקצועיות הרבה שלו ואני שמח שהמינוי קיבל תוקף רשמי". באירוע נכחו וברכו גם סגני המנהל ד"ר שני ברוש, ד"ר בני רביב ויו"ר ועד הרופאים בכרמל ד"ר אריה ביטרמן.

ד"ר דמתי למד רפואה בטכניון בחיפה התמחה וסיים התמחות ברפואת נשים וגניקולוגיה בשנת 2012 בכרמל. ומאז הוא משמש כרופא בכיר במחלקה ומתעסק ומוביל את תחום רפואת אם עובר חדרי הלידה והיריון בסיכון. במסגרת תפקידו כסגן מנהל המחלקה יהיה אחראי ד"ר דמתי על הכשרת המתמחים, בניית כח אדם עתידי, קידום וייזום פרויקטים במחלקה, ועל התפעול השוטף של מערך נשים ויולדות בכרמל שהוא מהגדולים בבית החולים. "אני מאמין כי אנחנו כמחלקה מחויבים לשירות איכותי לבטיחות המטופלת ולחינוך הדור הרופאים הצעיר", סיכם ד"ר דמתי.