מנהל חדש לבי"ח העמק

ד
ד"ר מאור ממן. צילום: העמק

ד"ר מאור ממן מונה למנהל המרכז הרפואי העמק מקבוצת כללית

דירקטוריון קופת חולים כללית אישר ב-29.6.22 את המלצתו של אלי כהן, מ"מ מנכ"ל כללית למינויו של ד"ר מאור ממן לניהול המרכז הרפואי העמק. המינוי ייכנס לתוקפו בקרוב. ד"ר ממן הוא מומחה במיילדות וגינקולוגיה ובמנהל רפואי, בוגר בית הספר לרפואה בטכניון בחיפה, בעל תואר שני בניהול מערכות בריאות (MHA) מאוניברסיטת בן גוריון, ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב. הוא בוגר "תכנית ענבר" לעתודה ניהולית במערכת הבריאות.

ד"ר ממן החל את עבודתו בכללית במרכז הרפואי בילינסון בפתח תקוה בשנת 1998 כמתמחה ובהמשך כרופא בבית החולים לנשים. במקביל ביצע מגוון תפקידים במערך הרפואה בצה"ל בתחום רפואת אב"ך ומשמש כיום גם כמג"ד גדוד הרפואה המטכ"לי של חיל הרפואה, במסגרת המילואים. משנת 2020 הוא מכהן כסגן מנהל המרכז הרפואי רבין בפתח תקוה, ובמקביל ממשיך את עבודתו כרופא בכיר במחלקת נשים, אחראי על מרפאת שרירני הרחם וחבר בוועד האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה.

אלי כהן, ממלא מקום מנכ"ל כללית: "ד"ר ממן מביא עמו ניסיון מקצועי וניהולי מגוון, הבנה מעמיקה של מערכת הבריאות ועולם בתי החולים, ויכולת הובלת שינויים ארגוניים גדולים ומשמעותיים. אני מודה לד"ר אלדר ברקוביץ על הירתמותו כמ"מ מנהל המרכז הרפואי העמק ועשייתו הרבה בחודשים האחרונים".