צעירים יהודים וערבים, לכו להתחסן

ד
ד"ר שאדן סלאמה יוסף מנהלת מלר"ד הר הצופים צילום: הדסה

ד״ר שאדן סלאמה יוסף, מנהלת המלר"ד בבית החולים הדסה הר הצופים, פרסמה קול קורא בעברית ובערבית לצעירים להתחסן בהקדם, לאחר מות צעיר ירושלמי בן 26 מקורונה

ד״ר שאדן סלאמה יוסף, מנהלת המחלקה לרפואה דחופה בבית החולים הדסה הר הצופים, יוצאת בקול קורא לצעירים יהודים וערבים להתחסן בהקדם. זאת לאחר שלפני כמה ימים (יום חמישי, 25.02.2021), פונה אל בית החולים הדסה הר הצופים צעיר בן 26 משכונת ראס אל עמוד בירושלים, אשר התמוטט בפתאומיות בביתו והתגלה כחולה קורונה. הצעיר נפטר בבית החולים.

ד״ר שאדן סלאמה יוסף משחזרת: ״קיבלנו אל חדר ההלם במחלקה לרפואה דחופה צעיר אשר קרס בביתו, בעוד המשפחה נמצאת בבידוד .הוא פונה אלינו תוך כדי מאמצי החייאה של צוות מד״א, וצוות המלר"ד המשיך בהחייאה ממושכת. למרות מאמצים רבים, נאלצנו לקבוע את מותו".

"בדיקת הקורונה המהירה שביצענו", ממשיכה לתאר ד"ר שודן סלאמה יוסף, "וכן בדיקת pcr – איששו כי הבחור חולה בקורונה. מתחקור שערכנו אל מול בני המשפחה, עולה כי הוא לא סבל מכל מחלת רקע או מצב בריאותי בעייתי. אנו משתתפים בצער המשפחה על האובדן הכבד".

מה המסקנה שלך?

ד״ר שאדן סלאמה יוסף: אני קוראת לכולם ופונה גם לצעירים -אין חסינות לאף אחד מפני הקורונה, אבל יש חיסון. צאו להתחסן, למען בריאותכם ולמען בריאות יקיריכם!״.

קריאתה זו של ד״ר שאדן סלאמה יוסף, פורסמה על ידי בית החולים הדסה הר הצופים, בשפות העברית והערבית.