וולפסון: 975 חיסונים לצוות הרפואי

ד
ד"ר ענת אנגל וד"ר גלית מור עם החיסונים המוקפאים צילום: וולפסון

ראשוני המתחסנים בבית החולים בחולון היו המנכ"לית, יו"ר ועד הרופאים ומנהלי מחלקות הקורונה

975 החיסונים הראשונים התקבלו על ידי מנהלת בית המרקחת של בית החולים וולפסון, ד״ר גלית מור, ובתחילת השבוע החל מבצע חיסון אנשי הצוות הרפואי. יו"ר ועד הרופאים בבית החולים בחולון, ד"ר מיכאל גייסט, התנדב להיות המתחסן הראשון כגד קורונה בוולפסון.

ד"ר גייסט מכהן כמנהל יחידת טיפול נמרץ לב ואחראי על האלקטרופיזיולוגיה של הלב בבית החולים וולפסון. "אני רואה חשיבות עצומה בקבלת החיסון לאור התחלואה הגוברת והמקרים הקשים שנחשפנו אליהם, ולאחר שלמדתי את נתוני הבטיחות והיעילות של החיסון", אמר. "אני מעוניין להתחסן משום שאני רואה אנשים עם מחלת לב שחולים בקורונה ומפתחים מחלה קשה מאוד, ואני משוכנע כי ההגנה של החיסון עולה על הסיכון".

יו"ר ועד הרופאים ד"ר מיכאל גייטס צילום: וולפסון

ביום ראשון השבוע צפה שר הבריאות יולי אדלשטיין בראשוני המתחסנים בבית החולים, ובהם, לצ"ד ד"ר גייטס, גם מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון ד"ר ענת אנגל, ד"ר יסמין מאור מנהלת היחידה למחלות זיהומיות, ד"ר מרגריטה משבי מנהלת המחלקה פנימית ד' ומחלקת קורונה וד"ר דורון מנחמי מנהל המחלקה פנימית ו' ומנהל מח' קורונה. מי שנתנה להם את החיסונים הייתה האחות הבכירה ילנה מולקנדוב, אשר משמשת גם כאחות בכירה בפגיית וולפסון.

ביחד עם המתחסנים, הייתה גם ד"ר גלית מור-נאור, מנהלת בית המרחקת של בית החולים, אשר הגיעה אמש בשעה מאוחרת כדי לקבל את מנות החיסון ולאחסן אותן בבטחה.

בשלב זה, כל התורים לחיסוני קורונה עבור עובדי וולפסון נקבעו במלואם, ועובדים נוספים המעוניינים להתחסן כעת ממתינים למשלוח החיסונים הבא. הזמנה למנות החיסונים הבאה כבר הועברה על ידי הנהלת וולפסון והציפייה היא להגעתם במהלך השבוע הבא.