מצטייני בי"ח מאיר

פרופסור-לישנר-ביח-מאיר-כפס
פרופסור-לישנר-ביח-מאיר-כפס
פרופסור מיכאל לישנר צילום: מאיר

בית החולים בכפר סבא העניק אותות הצטיינות לשורה של עובדים. פרופ' מיכאל לישנר, מנהל רשות המחקר של במאיר, זכה בפרס על מפעל חיים

באיחור אופנתי, לרגל משבר הקורונה ברבעון הראשון של שנת 2020, הוענקו בשבוע החולף אותות לעובדים המצטיינים לשנת 2019 במרכז רפואי מאיר בכפר סבא. לצורך הענקת האות, הוזמנו הזוכים ובני משפחותיהם למפגש חגיגי עם ד"ר ירון מושקט, מנהל בית החולים מאיר בכפר סבא, ועם צוות בכיר שכלל את מנהלת משאבי אנוש, יו״ר ועד הרופאים, יו״ר ועד העובדים ומנהליו המקצועיים הישירים של כול עובד מצטיין ועובדת מצטיינת.

פרופ' מיכאל לישנר, מנהל רשות המחקר של המרכז הרפואי מאיר (השייך לקופת חולים כללית), זכה בפרס מנהל בית החולים מאיר על מפעל חיים. פרופ' לישנר, עם ותק בקופת חולים כללית של כמעט 40 שנה (משנת 1982), מכהן למעלה משנתיים בתפקידו הנוכחי, ובזמן זה הוכפלה כמות הבקשות לוועדת הלסינקי ובוצעו תוכניות התערבות שהעלו את כמות המחקרים והחדשנות בקרב הרופאים במאיר.

דונקה אנברבר צילום: מאיר

דונקה אנברבר, העובדת ככוח עזר במחלקה פנימית ב', זכתה בפרס מנהל בית החולים מאיר ובפרס מנכ"ל קופת חולים כללית. דונקה, עם ותק בכללית משנת 2007, עובדת 13 שנים במחלקה פנימית ב'. היא בעלת תודעת שירות גבוהה כלפי המטופל ומשפחתו, מבצעת את עבודתה בנועם, בגישה חיובית ובנתינה מעל ומעבר. עבודתה מתאפיינת בעשייה מכל הלב כלפי המטופלים, קרוביהם ורווחתם.

שחר שליט צילום: מאיר

שחר שליט, דיאטנית בפגייה, זכתה בפרס מנהל בית החולים מאיר. שחר, עם ותק בקופת חולים כללית משנת 2007, עובדת בפגיית בית החולים מאיר חמש השנים האחרונות. היא הקימה את שירות הדיאטה בפגיה באופן מקיף, מסור ויסודי וכיום מהווה חלק אורגני מצוות הפגייה. במסגרת תפקידה מנסחת שחר פרוטוקולי טיפול תזונתי עדכניים לטיפול בפגים, ושותפה לקביעת המדיניות בתחום הזנת פגים ברמה הלאומית. היא חברה בוועדת תזונת פגים של משרד הבריאות, ושותפה בכתיבת נייר העמדה בנושא הזנה תוך ורידית לפגים, שנכתב בשיתוף עם האיגוד הישראלי לנאונטולוגיה. נייר זה אומץ על ידי כלל הפגיות בישראל.

אירית רוטשילד צילום: מאיר

אירית רוטשילד, אחות במכון דיאליזה, זכתה בפרס מנהל בית החולים מאיר. אירית, עם ותק בקופת חולים כללית משנת 2004, היא שותפה פעילה בקבוצת עבודה למניעת זיהומים, לצורך קביעת סטנדרטים לשיפור וקידום איכות הטיפול ושיפור עבודת המכון. היא בנתה מפה טיפולית למטופל בדיאליזה כרונית. במסגרת עבודתה המקצועית, האכפתית והמסורה היא מדריכה מטופלים חדשים בדיאליזה, וכמדריכה קלינית, הדריכה והכשירה במהלך שנותיה במכון הדיאליזה דורות של אחיות, סטודנטים לסיעוד ומשתלמים בקורס על בסיסי בנפרולוגיה.

סמי כרשיש צילום: מאיר

סמי כרשיש, ראש צוות יחידת השינוע במחלקת לוגיסטיקה, זכה בפרס מנהל בית החולים מאיר. סמי, עם ותק בקופת חולים כללית משנת 2013, משתלב בכל פרויקט חדש בתחום השינוע והאחסון בבית החולים ויוזם פרויקטים רבים בעצמו. בנוסף הוא מקיים פעילויות לגיבוש צוות עובדיו, ומכשיר באופן אישי כל עובד חדש ומקנה לו את יידע וביטחון.

פרופ' לישנר צילום: מאיר

ד"ר ירון מושקט: "אנו גאים בכך, שבקרב אנשי צוות רבים, מצוינות היא דרך חיים. לצד בחירת העובדים המצטיינים לשנת 2019, אני רוצה להביע את הערכתי, לעבודתם המסורה של כלל עובדי המרכז הרפואי מאיר".