אות הנציב לד"ר גולדס

דר-יורי-גולדס
דר-יורי-גולדס
ד"ר יורי גולדס צילום: שיבא

ד"ר יורי גולדס, סגן מנהל מחלקה כירורגית ב' ומנהל היחידה לניתוחים של מערכת העיכול העליונה בבית החולים שיבא, זכה באות נציב שירות המדינה למצויינות אישית

ד"ר יורי גולדס מהמרכז הרפואי שיבא, תל השומר, זכה באות נציב שירות המדינה למצוינות אישית. ד"ר גולדס הוא סגן מנהל מחלקת כירורגיה ב', מנהל היחידה לניתוחים של מערכת העיכול העליונה, וזוכה פרס עובד מצטיין בשיבא לשנת 2019.

כ-45,000 עובדים הומלצו לוועדה על ידי 40 מרכזים רפואיים, מתוכם נבחרו שמונה אנשי צוות מבתי החולים הממשלתיים, החותרים למצוינות ולהישגים, מהווים מודל לחיקוי ומובילים את המרכזים הרפואיים קדימה. בנימוקי הבחירה נכתב כי ד"ר גולדס הוא "רופא ומנתח מחונן, מהראשונים בארץ שעשו התמחות-על בניתוחי מערכת העיכול העליונה, ונחשב מאבות המקצוע, אבן שואבת למטופלים ולמשתלמים".

בהמלצה על ד"ר גולדס לקבלת אות הנציב, כתב מנהלו, פרופ' מרדכי גוטמן, מנהל מחלקת כירורגיה ב': "ד"ר גולדס הוא רופא מצוין ואדם נדיר, אכפתי וסמכותי, ידען בתחומו ובעל יכולת כירורגית גבוהה ביותר. ד"ר גולדס נערץ על ידי המתמחים ומשמש כמודל. הוא בין הרופאים המובילים בדור הביניים בשיבא ובישראל". אבי ברוך, סגן מנהל המרכז הרפואי למינהל ומשאבי אנוש בשיבא: "ד"ר גולדס הוא רופא המסמל את הדנ"א הייחודי של שיבא, שהופך אותו למרכז הרפואי המוביל שהוא".

ד"ר יורי גולדס צילום: שיבא

ד"ר גולדס: "אני נרגש מהזכייה ומודה לשיבא ולפרופ' גוטמן על האמון שהם נותנים בי ועל האפשרות לנהל את היחידה החדשה, להוביל אותה לשיאים חדשים ולהפוך אותה למובילה בארץ ובעולם".