ניתוחים כירורגיים לילדים בפוריה

ד
ד"ר רן שטיינברג (משמאל) צילום: פוריה

ד"ר רן שטיינברג, מנהל מחלקת כירורגיה ילדים בבית החולים רמב"ם בחיפה, מרחיב את שירות כירורגיה ילדים בבית החולים פוריה בטבריה: "יצרנו מתכונת ייחודית של מחלקה בבית החולים רמב"ם, שאחראית גם על השירות בבית החולים פוריה, ועושה זאת באיכות טיפול זהה"

ד"ר רן שטיינברג, מנהל שירות כירורגיה ילדים בבית החולים פוריה בטבריה, שבתפקידו המרכזי הינו מנהל מחלקת כירורגיה ילדים בבית החולים רמב"ם בחיפה, מביא בשורה חשובה להורים בגליל: " לפני שלושה חודשים התחלנו להפעיל שרות מלא במסגרת מחלקת הילדים בפוריה. המשמעות היא שכירורג ילדים נמצא כאן במחלקה חמישה ימים בשבוע. השירות שאנחנו נותנים הוא גם מענה למקרים דחופים וגם במסגרת מרפאת כירורגיית ילדים. צוות כירורגיית ילדים מבצע כאן, במרכז הרפואי פדה-פוריה, כל שבוע, ניתוחים אלקטיביים מגוונים כגון תיקוני בקע מפשעתי, תיקוני בקע טבורי, אשכים תמירים ועוד".

ד"ר רן שטיינברג צילום: פוריה

מחלקת כירורגיית ילדים ברמב"ם היא בין המובילות בארץ ומובילה בתחום הניתוחים הזעיר פולשניים לתינוקות ולילדים. צוות המחלקה מתמחה באונקולוגית ילדים, השתלות כליה וניתוחים רובוטיים. "יצרנו כאן מתכונת ייחודית של מחלקה בבית החולים רמב"ם, שאחראית גם על השירות בבית החולים פוריה. המשמעות היא שהמטופלים מקבלים טיפול באיכות רפואית ומקצועית מאד גבוהה, שהיא זהה לאיכות הטיפול ברמב"ם. תושבי הגליל מקבלים פה את אותה רמה ואיכות גבוהה מרופאי המחלקה שלי".

ד"ר שטיינברג מסכם בפנייה לרופאי הילדים בגליל: "אני פונה לכל הרופאים בקהילה ומזמין אותם ליצור איתנו קשר לייעוץ ומענה לשאלות. אנחנו נשמח לסייע והזמינות שלנו מלאה".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות לב וכירורגיה >> לחצו כאןלהצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן