תזונת ספורט בשערי צדק

רקפת אריאלי צילום: אלבום פרטי
רקפת אריאלי צילום: אלבום פרטי

רקפת אריאלי, מנהלת תחום תזונת הספורט במרכז לרפואת ספורט בבית החולים שערי צדק בירושלים, היא התזונאית של מכבי תל אביב בכדורסל, ומכבי חיפה והפועל באר שבע בכדורגל

רקפת אריאלי, מנהלת תחום תזונת הספורט במרכז לרפואת ספורט בבית החולים שערי צדק בירושלים, מלווה לאורך השנה כמה מן הקבוצות הבכירות של ישראל – מכבי תל אביב בכדורסל, הפועל באר שבע בכדורגל ומכבי חיפה בכדורגל. רקפת ליוותה את מכבי חיפה ללונדון להתמודדות מול טוטנהאם במוקדמות הליגה האירופית בכדורגל.

רקפת ושאר חברי המרכז לרפואת ספורט בשערי צדק, מתמחים בהתאמת תכנית תזונה לאימונים, עובר ספורטאים מקצועניים, קבוצות ספורט, לשיפור ומיקסום יכולותיהם. כמו כן הם מעניקים ייעוץ וטיפול בתחום הפעילות הגופנית והבריאות לכלל תושבי ירושלים העוסקים בפעילות גופנית. המרכז הוא הכתובת לספורטאים מקצוענים וחובבים, לעוסקים באימון גופני, ולאלה הרוצים לשלב את הפעילות הגופנית והאימון בשגרת חייהם לשיפור ההישגים, לצורכי בריאות ולירידה במשקל ושמירה על משקל תקין.

אימון גופני מומלץ לכל מי שרוצה להיות בכושר ולשפר את איכות חייו. מחקרים רפואיים רבים מוכיחים כי אימון גופני מותאם אישית ומבוקר על ידי אנשי מקצוע משפר את איכות החיים, מונעת מחלות ופציעות, מעניק אנרגיה וחיוניות, ותורם לאריכות ימים. לעומת זאת, אימון גופני בגיל בוגר, ובפרט לאנשים שבמשך תקופה ממושכת לא היו פעילים וחיו אורח חיים "ישבני" ואשר נעשה ללא הכוונה מקצועית, עשוי להזיק ואף להיות מסוכן.

בשערי צדק יש צוות רב תחומי של מומחי ספורט, רופאת ספורט, תזונאיות ספורט, פיזיולוג מאמץ ופיזיותרפיסט, המבצעים התאמה אישית לתוכניות האימון בעזרת בדיקות מתקדמות המעריכות את היכולת האירובית ויתר מרכיבי הכושר הגופני. כמו כן ניתן לבצע בדיקת קצב חילוף חומרים במנוחה שעל פיו ניתן לתת תפריט מדויק ומותאם אישית בשילוב פעילות גופנית.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן