הוקרה נשית כללית

עובדות קופ
עובדות קופ"ח כללית עם המארזים צילום: לוריאל

לוריאל ישראל חילקה 1,000 מארזי קוסמטיקה לרופאות, אחיות, ועובדות קופת חולים כללית שעומדות בחזית הטיפול בחולי קורונה

לוריאל ישראל חילקה השבוע 1,000 מארזי טיפוח לנשים בצוותי הקורונה של קופת חולים כללית בכל רחבי הארץ – רופאות, אחיות, עובדות סוציאליות, מנהלות אדמיניסטרציה ועובדות סוציאליות המסייעות במאבק היומיומי בהתפשטות נגיף הקורונה בישראל. כל מארז כלל עשרות מוצרי טיפוח ומניעת יובש לעור הפנים והידיים, מוצרי שיער, מוצרי טואלטיקה אישית, ומוצרי איפור.

צוות לוריאל ישראל צילום: יח"צ

אלי שגיב מנכ"ל לוריאל ישראל : "אנו ממשיכים לפעול מתוך סולידריות כלפי האנשים המצויים בחזית המאבק היומיומי בנגיף, ובהמשך לתרומות קודמות שניתנו במהלך משבר זה, הפעם, אנו בלוריאל ישראל גאים לשתף פעולה עם כללית, קבוצת הבריאות הגדולה בישראל, כדי להביע את תודתנו העמוקה לנשות צוותי הקורונה בקהילה, כמו גם את ההערכה שלנו לאומץ יוצא הדופן שהן מגלות במאמציהן להילחם במגפה הזו. בכוונתנו להמשיך ולתרום גם לאוכלוסיות נוספות".

עובדות קופ"ח כללית עם המארזים צילום: לוריאל

מקופת חולים כללית נמסר: "המציאות החדשה שאתגרה את חיינו, הציבה את עובדי כללית בחזית המאבק למען בריאות הציבור. מרגש ומשמח לדעת שמעריכים, אוהבים ומחבקים (וירטואלית) את עבודת הצוותים המסורים שלנו. תודה רבה ללוריאל ישראל על ההוקרה, רק ביחד, בסולידריות, ננצח במאבק נגד נגיף הקורונה".