פרופסור שביעי בפוריה

עימאד-אבו-אל-נעאג-פרופסור-ביח-פוריה-שיניים
עימאד-אבו-אל-נעאג-פרופסור-ביח-פוריה-שיניים

תואר פרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל, הוענק לד”ר עימאד אבו אל נעאג’, מנהל מחלקת כירורגיית פה, פנים ולסתות, בבית החולים בטבריה

פרופ’ עימאד אבו אל נעאג’ צילום: פוריה

תואר פרופסור חבר קליני בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בר אילן בגליל, הוענק לאחרונה לד”ר עימאד אבו אל נעאג’, מנהל מחלקת כירורגיית פה, פנים ולסתות, במרכז הרפואי פדה פוריה. פרופסור חדש מתווסף לשבעה הפרופסורים של בית החולים בטבריה.

פרופ’ אבו אלנעאג’, הגיע לפוריה בשנת 2014 ,לאחר עשרים שנות עבודה בבית החולים רמב”ם, שם היה רופא בכיר במחלקת פה ולסת. בעבר שימש כפרופ’ משנה קליני בפקולטה לרפואה בטכניון. הוא מתמחה בכירורגיה אונקולוגית ובכירורגיה משחזרת במקרים של גידולים שפירים וממאירים באזור הראש והצוואר, ומטפל בעיוותי פנים ולסתות (כירורגיה אורטוגנטית, שסעים), וטראומות מורכבות של הפנים.

פרופ’ אבו אל נעאג’ פרסם למעלה משישים מאמרים בעיתונות בינלאומית וארצית והשתתף באופן פעיל בעשרות כנסים מדעיים ברחבי הארץ והעולם. כמו כן זכה במספר מרשים של מענקים למחקר מגופים שונים בארץ, הוא מרצה לסטודנטים לרפואה של הפקולטה לרפואה בגליל והדריך סטודנטים לרפואה ומתמחים בעבודות גמר ומדעי היסוד. לאור הישגיו האקדמיים ותרומתו הקלינית, קיבל ד”ר עימאד את תואר הפרופסורה.