פוריה: אות הנציב לד"ר גנטוס

דר-יסמין-גנטוס-פה-ולסת-שיניים-בית-החולים-פוריה
דר-יסמין-גנטוס-פה-ולסת-שיניים-בית-החולים-פוריה
ד"ר יסמין גנטוס צילום: פוריה

ד"ר יסמין גנטוס, רופאה בכירה במחלקה לכירורגיית פה ולסתות בבית החולים בטבריה, קיבלה את אות נציב שירות המדינה למצוינות אישית

ד"ר יסמין גנטוס, מהמחלקה לכירורגיית הפה והלסתות בבית החולים פוריה בטבריה, קיבלה את אות נציב שירות המדינה למצוינות אישית. ד"ר גנטוס נבחרה כאחת מבין סך הכול 40 עובדים מצטיינים, אשר הומלצו על ידי המרכזים הרפואיים הממשלתיים ברחבי הארץ. מתוך 40 המצטיינים, ד"ר גנטוס היא אחת מבין השמונה, שקיבלו את אות המצוינות האישית.

ד"ר גנטוס (34), תושבת שפרעם, מסיימת בימים אלה התמחות בכירורגיית פה, פנים ולסתות. היא בוגרת הפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית, ומחזיקה בתואר מוסמך מחקרי מהפקולטה לרפואה בטכניון. נוסף על כך, בשנים 2017-2018 הייתה בהתמחות עמיתים באוניברסיטתJohns Hopkins בבולטימור, ארה"ב.

ד"ר גנטוס עוסקת, במחקר בתחום גידולים ממאירים בחלל הפה, ראש וצוואר, בנוסף למחקר קליני ויישומי במסגרת מחלקתה ובשיתוף פעולה עם אוניברסיטאות בארץ ובעולם. בין מחקריה נמנים גילויים על הימצאות גרורות בצוואר בחולים עם גידולים ממאירים של חלל הפה. עשרות ממחקריה של ד"ר גנטוס פורסמו בכתבי עת מדעיים בארץ ובחו"ל והוצגו בכנסים מובילים ברחבי העולם. בנוסף היא נמנית על צוות ההקמה של מעבדת חקר גידולים ראש-צוואר במרכז הרפואי פוריה, שתשמש למחקר בסיסי ויישומי ולשילוב בין תוצאות מחקר מעבדתי, לבין הפרקטיקה הקלינית היומיומית.

בנימוקי הוועדה צויין כי ד"ר יסמין גנטוס, "היא רופאה מצטיינת המובילה את המחקר בתחום ומהווה שילוב של מצוינות אקדמית ומצוינות קלינית".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן