מתמחה מצטיין בכירורגיה

ד
ד"ר מוחמד מנסור, ד"ר אלי קקיאשווילי (משמאל) ופרופ' מסעד ברהום צילום: רוני אלברט

ד"ר מוחמד מנסור, רופא מתמחה במחלקת כירורגיה א' בבית החולים בנהריה, קיבל את תעודת המתמחה המצטיין לשנת 2021 מטעם איגוד הכירורגים בישראל

ד"ר מוחמד מנסור, רופא מתמחה במחלקת כירורגיה א' בבית החולים לגליל בנהריה, קיבל את תעודת המתמחה המצטיין ע"ש פרופ' רישרד נקש לשנת 2021, מטעם איגוד הכירורגים בישראל. בין הקריטריונים בהם עמד: הצגה בכנסים בינלאומיים; השתתפות בהדרכות, קורסים והכשרות בארץ ובחו"ל; ציונים במבחני התמחות; ביצוע מחקרים קליניים ופירסום בכתבי עת מובילים; פעילות אקדמית במחלקה; יחס למטופלים, לבני המשפחה ולצוות העובדים, ועוד.

ד"ר מנסור סיים בהצטיינות את שלב א' בהתמחות בכירורגיה כללית, ובימים אלו הוא נמצא בשלב השני של ההתמחות. בעבר השלים השתלמות עמיתים (Fellowship) של מחקר קליני במרכז הרפואי האוניברסיטאי סנט מייקל שבטורונטו, קנדה.

מנהל המרכז הרפואי לגליל, פרופ' מסעד ברהום, בירך את מנהל המחלקה הכירורגית, ד"ר אלי קקיאשווילי, ואת ד"ר מנסור, על ההישג המצוין, עליו אמר כי הוא מבטא לא רק שילוב של עזרה הקשורה במקצועיותו של הרופא המתמחה (מחקרים, פעילות אקדמית וציונים), אלא גם את עוצמת המחלקה והעומד בראשה.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן