מצטיינת מעבדות כרמל

עמליה גטשטיין בקשי וד
עמליה גטשטיין בקשי וד"ר דינה פרין שכטר צילום: אלי דדון, כרמל

עמליה גטשטיין בקשי, מנהלת האיכות במעבדות כרמל, היא הזוכה בפרס מצטיינת בית החולים בחיפה

עמליה גטשטיין בקשי, מנהלת האיכות במעבדות בית החולים כרמל בחיפה, היא הזוכה בפרס מצטיינת בית החולים לקיץ 2020. עמליה, בת 38, תושבת חיפה, נשואה ואימא לשני ילדים, למדה מדעי החיים באוניברסיטת תל אביב ועבדה 9 שנים בפתולוגיה בבית החולים בילינסון בפתח תקוה. לפני 4 שנים עברה לכרמל.

בשנה האחרונה מונתה, למנהלת איכות מערך המעבדות, תפקיד אותו היא ביצעה בהצטיינות יתרה ,החל בכתיבת נהלים והנחיות, הדרכות לצוות העובדים ולמנהלי המעבדות, ניהול פורום איכות, יוזמת אינספור הצעות לייעול ולשיפור תהליכים והוצאתם לפועל, ועד הדרכות לצוותי רפואה וסיעוד והנחית מחזיקי ענין מחוץ לתחומי המעבדה. עמליה תמיד נכונה לבצע כל משימה שמוטלת עליה.

ברבעון האחרון התגייסה עמליה גם לעבודה אינטנסיבית במעבדת הקורונה, וזאת ללא כל צמצום בעבודה בתחום האיכות ומעבר לכך. גם במעבדת הקורונה היא מהווה גורם מנחה לצוות, ואהודה ומוערכת על כל עובדי המעבדה והמנהלים, ועל כך מוענק לה הפעם מצטיין רבעון ב-2020.

עמליה גטשטיין בקשי: "כרמל בשבילי זה משפחה ובית, כיף לי לעבוד במעבדות כרמל. אני מרגישה כאן שיש לי מקום להגיע לידי ביטוי ואני מקבלת הערכה על העבודה לאורך כל הדרך מה שמחזק אותי מאוד. המעבדות שלנו בכרמל עם צוות נהדר ומה שמייחד אותנו זאת עבודת צוות מגובשת. אני מאמינה שתמיד יש מקום להשתפר ואני מודה על הבחירה בי ומקווה להמשיך בעשייה המוצלחת במעבדות".

ד"ר דינה פרין שכטר, מנהלת מעבדות כרמל: "עמליה הצטרפה למעבדות כרמל לפני 4 שנים. כבר עם תחילת עבודתה במעבדה לסרולוגיה בלטה ביכולות, כישורים, חריצות ואחריות יוצאי דופן. אחד הפרויקטים שלה, שזכה להערכה והטמעה במעבדות אחרות בקופת חולים כללית, הינו פרויקט הקמת מערך תיעוד ומעקב תוצאות בקרת איכות לבדיקות סרולוגיה".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן