מנהלי סיעוד חדשים בכרמל

האחות לנה וינשטיין צילום: אלי דדון, כרמל
האחות לנה וינשטיין צילום: אלי דדון, כרמל

האחות לנה וינשטיין נבחרה כמנהלת הסיעוד של המחלקה הכירורגית ב', והאח מחמוד עבד אל מועטי נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים בבית החולים בחיפה

שני מנהלי סיעוד חדשים, נכנסו החודש לתפקידם בחטיבת הסיעוד, בבית החולים כרמל בחיפה. האחות לנה וינשטיין נבחרה כמנהלת הסיעוד של המחלקה הכירורגית ב', והאח מחמוד עבד אל מועטי נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים.

23 שנה בכירורגית ב'

האחות לנה וינשטיין, בת 46 תושבת חיפה, נשואה ואימא לשלוש בנות, נבחרה כמנהלת הסיעוד במחלקה הכירורגית ב'. היא הגיעה לפני 23 שנים למחלקה הכירורגית ב' בכרמל, ומאז ועד היום היא עובדת באותה המחלקה. היא מכירה הכי טוב ומקרוב את כל אנשי הצוות, ואת המחלקה, לעומק, והבחירה בה כמנהלת הסיעוד סוגרת עבורה מעגל במחלקה בה היא התחילה את הקריירה המקצועית שלה ושהיא כל כך אוהבת.

לנה וינשטיין: "אני מאמינה שלאחות יש תפקיד מרכזי וחשוב בניהול המחלקה, ואני רוצה להוביל את המחלקה שלי להישגים מצוינים. אני רוצה לחולל את השינוי במחלקה, ולהוות דוגמא לצוות. אני מאמינה שהטיפול הוא לא רק קליני, אלה הוא כולל את המטופל, משפחתו, ותקשורת ויחס אישי מיוחד ואנושי".

לנה בוגרת תואר ראשון ותואר שני, עם הסמכה לסיעוד מאוניברסיטת חיפה, מדריכה קלינית במחלקה, מנחה קלינית במיומנויות תקשורת, בוגרת קורס על בסיסי אונקולוגיה, קורס הכשרת מדריכים קליניים – אשפוז, והובילה פרויקטים אישיים רבים כמו פרויקט הצגה עצמית ושיתוף מטופל בתוכנית טיפול שהוצג בכינוס הכירורגי. לנה השתתפה בפרויקט "מצוינות" של כרמל ובפרויקטים נוספים.

האח מחמוד עבד אל מועטי צילום: אלי דדון, כרמל

30 שנה במערך הקרדיולוגי

כבר 30 שנה שמחמוד עבד אל מועטי, בן 61 ,תושב חיפה, נשוי ואב לשלושה בנים, מכיר כל פינה במערך הקרדיולוגי של כרמל והוא חלק מהלב הפועם של הקרדיולוגיה בבית החולים בחיפה. מחמוד נבחר כמנהל הסיעוד של יחידת הצנתורים בכרמל.

מחמוד בוגר תואר ראשון ותואר שני בהצטיינות במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה. הוא בוגר קורס טיפול נמרץ, קורס בטיחות המטופל וניהול סיכונים, קורס ייחודי באקמו והוא גם בוחן בבחינות הממשלתיות לטיפול נמרץ ואי ספיקת לב במרכז מסר שבבבית החולים תל השומר.

מחמוד עבד אל מועטי: "אני מביא איתי ניסיון של 30 שנה במערך הקרדיולוגי ואתן את כל הלב שלי להצלחת התפקיד החדש. יחידת הצנתורים היא יחידה מעולה, ואני רוצה להמשיך ולהוביל אותה למצוינות. אני מאמין בצוות, ובעבודת צוות, מדובר אצלנו בצוות עם ניסיון רב ותוצאות מרשימות במיוחד. המטרה שלי היא שהחולה ומשפחתו יעברו בכל התחנות, מהקבלה דרך הצנתור ועד לשחרור, ויקבלו שירות מעולה אנושי ומקצועי. אני מאמין בצוות לומד, מתעדכן ומחויב לנהלים ולקודים המקצועיים. אני דוחף את הצוות ללימודים מתקדמים למחקר ואקדמיה, כדי שנישאר ונהיה צוות מוביל ומקצועי".

אהובה טל מנהלת הסיעוד של מרכז רפואי כרמל ברכה את מנהלי הסיעוד החדשים עם כניסתם לתפקידיהם המאתגרים: "אנחנו בסיעוד לא שוקטים על השמרים, וממשכים כל הזמן לצמוח להתחדש ולהתקדם. האחות לנה והאח מחמוד הם אנשי צוות מנוסים מאוד, ובעלי ניסיון מוצלח של עשרות שנים בסיעוד בכרמל. אני מאמינה בהם, ומאמינה שהם יצעידו את המחלקות החדשות, שבניהולם, להישגים וגבהים חדשים".