מנהלת סיעוד חדשה

דליה טדגי (משמאל), פרופ' ברהום ורונית קלמן צילום: לגליל
דליה טדגי (משמאל), פרופ' ברהום ורונית קלמן צילום: לגליל

דליה טדגי, מנהלת המערך האמבולטורי בבית החולים זיו, מונתה למנהלת הסיעוד בבית החולים בנהריה, במקומה של רונית קלמן שפרשה לגמלאות

דליה טדגי נבחרה לתפקיד מנהלת הסיעוד בבית החולים לגליל בנהריה. טדגי מחליפה (מתחילת אפריל 2021) את רונית קלמן, הפורשת לגמלאות לאחר עשרים שנים בתפקיד זה. מנהל המרכז הרפואי לגליל, פרופ' מסעד ברהום, הודה למנהלת הסיעוד הפורשת, בשמו ובשם ההנהלה, על עבודתה המקצועית והמסורה בבית החולים בנהריה במשך 46 שנה, בשלל תפקידים, בהם הטביעה את חותמה.

טדגי (47), נשואה פלוס שלושה, נכנסת לתפקיד בבית החולים בנהריה לאחר ששימשה במשך שנים רבות בתפקידים בכירים במרכז הרפואי זיו בצפת, ובהם אחות אחראית במחלקה פנימית וסגנית מנהלת הסיעוד. בשנים האחרונות שימשה מנהלת המערך האמבולטורי ותחומי איכות, שירות ואקרדיטציה בבית החולים בצפת.

טדגי: "בשנים האחרונות התרחקתי מתחום הסיעוד, ואחת הסיבות שניגשתי למכרז, היה הרצון שלי לחזור הביתה, למקצוע אותו אני כל כך מעריכה ומאמינה ביכולותיו הרבות להשפיע ולהוביל את מערכת הבריאות שלנו. אני מבקשת להודות לרונית קלמן על התמיכה והסיוע, וכמו כן להנהלת המרכז הרפואי ולפרופ' ברהום".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן