מינויים חדשים בכללית

אורנית בר טל צילום: רמי זרנגר
אורנית בר טל צילום: רמי זרנגר

אורנית בר טל מונתה לסמנכ”ל וראש חטיבת משאבי אנוש בקופת חולים כללית. פטריסיה צימרמן מונתה לאחות ראשית של כללית וראש אגף סיעוד בחטיבת בתי חולים

דירקטוריון קופת חולים כללית אישר היום את המלצת מנכ”ל כללית, פרופ’ אהוד דודסון, למינויה של אורנית בר טל לסמנכ”ל וראש חטיבת משאבי אנוש ומינויה של פטריסיה צימרמן לאחות ראשית של כללית וראש אגף סיעוד בחטיבת בתי חולים.

אורנית בר טל, סמנכ”ל וראש חטיבת משאבי אנוש החדשה, היא בעלת תואר ראשון בהצטיינות בפסיכולוגיה וייעוץ חינוכי ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
בר טל החלה את דרכה בקופת חולים כללית בשנת 2007 במסגרת לימודי דוקטורט באפידמיולוגיה. היא מילאה מגוון תפקידים בכללית, בהם מנהלת מחלקת אסטרטגיה, מידע ומחקר באגף תכנון ועוזרת מנכ”ל כללית. בארבע השנים האחרונות היא מכהנת כראש אגף פרט ושכר בחטיבת משאבי אנוש. במסגרת תפקידה האחרון הובילה מהלך של שדרוג והחלפת התשתיות הטכנולוגיות בתחומי מערכות השכר. בר טל מחליפה את מיכאל אורן היוצא לגמלאות.

פטריסיה צימרמן, האחות הראשית החדשה של כללית וראש אגף סיעוד בחטיבת בתי חולים, היא מומחית בניהול ומדיניות בסיעוד ממשרד הבריאות, בוגרת תואר ראשון ושני בסיעוד מאוניברסיטת תל אביב, ובעלת תואר מוסמך במנהל מערכות בריאות, מאוניברסיטת בן גוריון. צימרמן החלה את דרכה בקופת חולים כללית בשנת 1990 וכיהנה במגוון תפקידים בבתי חולים ובקהילה. משנת 2012 ועד היום היא כיהנה כמנהלת הסיעוד במחוז שרון שומרון. פטריסיה חברת ועד בחברה לאיכות ברפואה, חברה בלשכת האתיקה של האחים והאחיות בישראל ומרצה. צימרמן מחליפה את לילי פרלמן היוצאת לגמלאות.

מנכ”ל כללית, פרופ’ אהוד דודסון, בירך: “המנהלות החדשות מביאות עימן ניסיון ניהולי עשיר ואני בטוח כי יובילו את כללית להצלחה בהתמודדות עם האתגרים העומדים בפנינו, כל אחת בתחומה. בשמי ובשם כל עובדות ועובדי כללית, אני מודה למיכאל אורן וללילי פרלמן על תרומתם רבת השנים לכללית ולבריאות הציבור ומאחל להם בריאות, הצלחה והנאה בדרכם החדשה”.