שירות לאומי בפוריה

טקס חגיגי. צילום: פוריה
טקס חגיגי. צילום: פוריה

תעודות הוקרה הוענקו לבנות ובני השירות הלאומי, אשר סיימו את שנת הפעילות במחלקות השונות, בבית החולים פוריה

ארבעים בנות ובני שירות לאומי אזרחי סיימו את שנת הפעילות במחלקות המרכז הרפואי פדה פוריה ליד טבריה. בטקס חגיגי שהתקיים ביום ראשון, 29.8.21, השתתפו חברי הנהלת המרכז הרפואי, מנהלי מחלקות ואחיות אחראיות. בטקס הוענקו אף הוענקו תעודות הצטיינות לשלוש בנות שירות אשר הומלצו על ידי הממונים עליהן כמצטיינות: אסיל סויסטרה, בת שירות במחלקת קורונה (פנימית ב'); נג'וא עדוי, בת שירות במשרד מכון הגסטרואנטרולוגיה; מייס בשארה, בת שירות במחלקת משאבי אנוש ובדואר.

מסורת חדשנה צילום: פוריה

נעמה כירוג, מנהלת מדור אקרדיטציה ושירות לאומי במחלקת משאבי אנוש, פתחה את הטקס, בדברי תודה למשתתפים ולנציגי עמותת אופק אשר שותפים לפרויקט ההתנדבות של בני השירות הלאומי. מלכה אמר מדמון, מנהלת הסיעוד, הוסיפה: "עברתם פה תהליך מאד יפה, אנחנו יכולים לראות את הצמיחה האישית, הרצינות ההשקעה והמסירות הרבה למען המרכז הרפואי. אתם ראויים להוקרה והערכה על שבחרתם להתנדב לפעילות בביץ החולים, ובמיוחד בשנת קורונה".

שמעון סבח, המנהל האדמיניסטרטיבי של פוריה: "זו שנה ראשונה שבה אנחנו מתחילים מסורת חדשה של הוקרה למתנדבים המצטיינים. בנות ובני השירות הלאומי, אתם השגרירים הטובים ביותר של הקהילה אותה משרת המרכז הרפואי. אנחנו מאחלים הצלחה לבני השירות שסיימו את תקופת ההתנדבות ולמחליפיהם, כמו גם לאלו שממשיכים לשנה שנייה".

הענקת התעודות. צילום: פוריה

ד"ר ארז און מנהל המרכז הרפואי סיכם: "זו שנה מאד משמעותית שמאפשרת לכם לצאת מהחממה של הבית לחוות ולהכיר את המציאות בחוץ. אני מקווה שסייענו לכם לרכוש כלים ולקבל החלטה לגבי הכיוון והעתיד בו תבחרו. עבורנו זו תחילתו של קשר חשוב ואני מקווה שתחזרו אלינו בעתיד".