מסע הדילוגים של חמותי

משפחת ריימונד צילום: פוריה
משפחת ריימונד צילום: פוריה

לאמא של האחים ריימונד מיבניאל, שנשותיהם פיגא ומלכה ילדו באותו יום, הייתה משימה מורכבת: לדלג בין חדרי הלידה באגף לאם ולילוד בבית החולים פוריה

שמחה כפולה למשפחת ריימונד, בחדר הלידה של המרכז הרפואי פדה-פוריה בטבריה. האחים עמרם ואיתי ריימונד (יבניאל) הגיעו שניהם עם נשותיהם, באותו יום לחדר לידה. שני האחים לא תארו לעצמם שהנשים שלהם, פייגא ומלכה, ילדו ביחד, בהפרש של כמה שעות.

שתי הגיסות המאושרות סיפרו על צירוף המקרים המרגש ועל חמותן שעברה מחדר לידה אחד לשני. הראשונה, הייתה פייגא אשתו של עמרם. פייגא הגיעה לחדר לידה ביום ראשון, 11.10.20 לפנות בוקר כשהיא בשלבי לידה מתקדמים, כעבור שעתיים נולדה בשעה טובה, בתם השנייה של עמרם ופייגא לה קראו ההורים יעל. בעוד פייגא מתאוששת בחדר לידה, היא קיבלה הודעה מגיסתה, מלכה, שהיא בדרכה מיבנאל למרכז הרפואי פדה-פוריה.

מלכה ואיתי הגיעו לחדר הלידה לאחר שהחלו למלכה צירי לידה מוקדם מהצפוי. באותו ערב, בשעה 18:00 יצאה לאוויר העולם בתם הבכורה, שיראל. מלכה סיפרה: " ילדתי בשבוע 37 ופייגא ילדה בשבוע 42 ולכן לא האמנו שניפגש בחדר לידה". פייגא סיכמה: "הייתה לנו חוויה מדהימה, צחקנו על זה כמה פעמים בבית אבל לא האמנו שזה באמת יקרה, כי תאריך הלידה המשוער שלנו היה בהפרש של חמישה שבועות. אני רוצה להודות לכל הצוות על החוויה הנפלאה שהייתה לנו, ועל היחס המדהים שקיבלנו".