בי"ח בנהריה פנה לרמטכ"ל

IMG-20200427-WA0008
IMG-20200427-WA0008

ד"ר מסעד ברהום, מנהל בית החולים בנהריה, שלח מכתב לרמטכ"ל במחאה על כך שמטס ההצדעה לא יחלוף מעליהם

ד"ר מסעד ברהום צילום: בי"ח לגליל

אכזבה בנהריה, לאחר שהתברר כי בית החולים בגליל, לא נכלל בין עשרים בתי החולים מעליהם יחלוף מטס ההצדעה לצוותים הרפואיים של חיל האוויר ביום העצמאות. מנהל בית החולים, ד"ר מסעד ברהום, שלח היום (27.04.2020) מכתב לרמטכ"ל, רב אלוף אביב כוכבי, בו ביקש לתקן את מה שהוא מכנה עוול. העתקים מהמכתב נשלחו למפקד חיל האוויר ולמפקד חיל הרפואה.

כותב ד"ר ברהום: "אני מבקש להעביר לך את תחושת העלבון הצורב שחשתי נוכח קריאת מסלולו של המטס וההבנה כי המרכז הרפואי לגליל בנהריה נעדר ממסלול טיסה זה". בהמשך כותב ד"ר ברהום, כי מדובר בבית החולים הגדול בגליל, המשרת אוכלוסייה בהיקף של 600 אלף תושבים, וכי מועסקים בו 3,000 עובדים המהווים פסיפס דתי ותרבותי של יהודים, מוסלמים, דרוזים ונוצרים, העושים לילות כימים למען בריאותם של תושבי האזור.

"המרכז הרפואי שלנו פועל בשיתוף פעולה מדהים עם צה"ל ומשרת את כל צרכיו", כותב ד"ר ברהום, "הן בשגרה ובוודאי בעיתות חירום. מבצע 'מגן צפוני' ו-כן 3,000 הפצועים הסורים שהובאו ע"י צה"ל אלינו במסגרת שכנות טובה, הן רק בבחינת דוגמאות עדכניות לכך". בסיום מכתבו מציין ד"ר ברהום, כי יחד עם כל עובדי המרכז הרפואי, הוא חש צביטה בליבו, וכי למרות לוחות הזמנים הקצרים, הוא מביע תקווה שתימצא הדרך לתקן את העוול שנגרם למרכז הרפואי.


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן