קורס עיסוי תינוקות בפוריה

הקורס צילום: פוריה
הקורס צילום: פוריה

במועדון היולדות של בית החולים בטבריה נפתח קורס עיסוי תינוקות בקפסולות של 10 אימהות, עוטות מסיכות, בהתאם להנחיות משרד הבריאות

במועדון היולדות של המרכז הרפואי פדה-פוריה בטבריה, נפתח קורס עיסוי תינוקות, והפעילות מותאמת להנחיות בתקופת הקורונה. מפגש ראשון של קורס עיסוי תינוקות בהדרכתה של הפיזיותרפיסטית, תמר עמירם, התקיים ביום ראשון, 15.11.20.

את המפגש ארגן מועדון היולדות של בית החולים פוריה, הקרוי "בייבי סטארט", בהתאם לכל הכללים וההנחיות של תקופת הקורונה ותוך שמירה על בריאותן של האימהות. המפגש הוגבל לעד 10 משתתפות, שעטו מסכות לכל אורך השהות ואף הקפידו על ריחוק חברתי.

האימהות לומדות לעסות תינוקות צילום: פוריה

רחל אהרון, רכזת מועדון היולדות: "המפגשים האלה מאד מסייעים לאימהות ומאפשרים להן גם לשתף ולשמוע מאימהות אחרות. לכן, היה לנו חשוב למצוא דרך ולקיים את הקורס. אני שמחה שהצלחנו לקיים מפגש מאד מלמד ומעשיר וגם מהנה עבור האימהות הצעירות. הן התנסו בעיסוי רגליים וכפות רגליים בטן ובית החזה וקיבלו כלים וטיפים כיצד להמשיך את העיסוי גם בבית".

הפיזיותרפיסטית, תמר עמירם: "העיסוי מסייע בחיזוק הקשר, מעניק זמן איכות בין האם לתינוק ותורם להתפתחות של התינוק. בנוסף, עיסוי יכול להקל על כאבי בטן וגזים, מעניק תחושת ביטחון לתינוק ותורם לשינה טובה יותר ורגועה".

אחת האימהות, אלמוג עופר, ממושב רמות: "עוד שבועיים אני חוזרת לעבודה הייתה לי חופשת לידה באווירת קורונה, הפעילות הזאת הגיעה בזמן מדויק לשנות אווירה לפגוש עוד אימהות ולצאת מהשגרה, היה לנו מאוד נעים ומפנק וקיבלנו כלים שנוכל להשתמש בהם גם בבית".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – רפואת נשים ויולדות >> לחצו כאןלהצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן