מרפאת כאב ראש

ד
ד"ר רוני מילוא במרפאה לטיפול בכאבי ראש צילום: דוד אביעוז, ברזילי

במכון הנוירולוגי של בית החולים ברזילי נפתחה מרפאה ייעודית לטיפול בכל סוגי כאבי הראש והמיגרנות

המכון הנוירולוגי של המרכז הרפואי ברזילי באשקלון, פותח בימים אלה מרפאה חדשה לטיפול בכאבי ראש. המרפאה החדשה תציע טיפולים תרופתיים עדכניים, טיפולים ביולוגיים תת עוריים לדיכוי חומרים פרו-דלקתיים שמעוררים כאבי ראש, ובהמשך גם טיפולי בוטוקס למיגרנה כרונית. המרפאה מתאימה לכל סוגי כאבי הראש, ובכלל זה מיגרנה חריפה וכרונית. הטיפולים כולם מאושרים ונמצאים בסל הבריאות, מתקיים מעקב בהתאם לצורך, וניתן להגיע באמצעות הפניה מרופא המשפחה.

ד"ר רוני מילוא, מנהל המכון והמחלקה הנוירולוגית: "המחלקה הנוירולוגית של ברזילי עברה לאחרונה למשכנה החדש, ובמסגרת ההתחדשות אנו פותחים מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש מסוגים שונים ומיישמים את החידושים האחרונים בתחום. כאבי ראש מיגרנוטיים הם אחד מהגורמים השכיחים בעולם למוגבלות ואף נכות, וגורם מוביל להפסד של ימי עבודה. נעניק טיפולים למבוטחי כל קופות החולים, כמרפאת מומחים, ונעשה כל שלאל ידינו כדי לשפר את איכות חיי המטופלים ולאפשר להם לנהל את חייהם ללא כאבי ראש".

פרופ' יניב שרר, מנהל בית החולים ברזילי, מסכם: "המרכז הרפואי ברזילי מיישם תכנית אסטרטגית להרחבת השירותים הרפואיים ולשיפורם, וכחלק מתהליך זה אנו ופתחים כעת מרפאה ייעודית לטיפול בכאבי ראש כרוניים ובמיגרנות. רבים מאוד חווים כאבי ראש על בסיס קבוע, לעתים כאבים חזקים, אולם לא מטפלים בהם. חשוב לדעת שכאבי ראש כרוניים ניתנים לטיפול, ובוודאי לצמצום משמעותי, ובמרפאה החדשה נעניק למטופלים את כל החידושים שקיימים בתחום".