הכבאיות הצדיעו לאמבולנסים

הכבאים-מצדיעים-למדא
הכבאים-מצדיעים-למדא

ניידות כיבוי אש מכל רחבי הארץ הגיעו לתחנות מד"א כדי לכבד והוקיר את המאבק בקורונה

צילום: מד"א

השבוע הצדיעו לוחמי האש ברחבי הארץ לכוחות מגן דוד אדום, שפועלים בחזית המאבק הלאומי בהתפשטות נגיף הקורונה. נציב כבאות והצלה דדי שמחי הגיע למוקד השליטה הארצי של מגן דוד אדום בקרית אונו, נפגש עם מנכ"ל מד"א אלי בין, ובירך את החובשים והפראמדיקים בארגון.

"בשם כל לוחמי האש במדינת ישראל, אני רוצה להביע הרבה הערכה למד"א, ולכל החובשים והפרמדיקים ברחבי הארץ, שבתקופה הזאת עושים דברים מדהימים", אמר נציב הכבאות וההצלה דדי שמחי. "כארגון שעוסק בהצלת חיים, אנחנו רואים ומבינים מה שאתם עושים, ורצינו להגיד לכם כל הכבוד ושתמשיכו כך". מנכ"ל מד"א, אלי בין: "לוחמי האש ומגן דוד אדום עובדים זה לצד זה בשגרה ובחירום, והעבודה המשותפת שלנו היא בעלת חשיבות רבה. אנו שמחים שאתם לצדנו".

במקביל, ניידות כיבוי אש הגיעו לתחנות מד"א ברחבי הארץ. לוחמי האש מחאו כפיים לחובשים והפרמדיקים של מגן דוד אדום, הוקירו להם תודה על פועלם וכרזו את הדברים הבאים: "מערך כבאות והצלה לישראל רוצה להודות לכם על העבודה הקשה, המסורה והסיכון שאתם לוקחים על עצמכם בכל יום, כדי שכולנו נהיה בריאים. אנו נפגשים מדי יום, באירועי החירום השונים ועובדים כתף אל כתף כדי להציל חיים. זה הזמן להודות לכם מקרב לב על העבודה המאומצת סביב השעון, כדי לשמור על הציבור ועל כל כוחות החירום והביטחון בריאים ושלמים. מאחלים לכם חג פסח שמח, בריאות איתנה ושנסיים את האירוע במהרה מאוחדים וחזקים מתמיד".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן