אוזן שנתלשה חוברה בהלל יפה

rsz_דר-מעיין-דור-ודר-יצחק-ברוורמן-בעת-בדיקת-האוזן-שאוחתה-מחדש-בהלל-יפה-min
rsz_דר-מעיין-דור-ודר-יצחק-ברוורמן-בעת-בדיקת-האוזן-שאוחתה-מחדש-בהלל-יפה-min
ד"ר מעיין דור וד"ר יצחק ברוורמן עם המטופל צילום: הלל יפה

ביחידה לאף אוזן גרון ולכירורגיית ראש צוואר של הלל יפה, ניתחו והצילו את אוזנו של עובד בית אריזה, שנתלשה לאחר שראשו נלכד בתוך מכונה

רופאי היחידה לאף אוזן גרון, ולכירורגיית ראש צוואר של המרכז הרפואי הלל יפה, הצילו את אוזנו של עובד בית אריזה, שנתלשה, לאחר שראשו נלכד בתוך מכונה. בתום הניתוח, אושפז המטופל להמשך השגחה וקבלת טיפול תומך, הכולל אנטיביוטיקה, לשם מניעת הופעת זיהום אפשרי.

בליל רביעי בשבוע שעבר, הגיע פועל בית האריזה אל חדר המיון של בית החולים בחדרה, לאחר שאוזנו נלכדה באחת המכונות ונתלשה כמעט לחלוטין. לאחר סדרת בדיקות, שמטרתן לשלול פגיעה או נזק נוספים לגולגולת, הועבר האיש, בן 28, לביצוע ניתוח בהרדמה חלקית לשם חיבור אפרכסת האוזן חזרה.

ד"ר מעיין דור, רופא ביחידה לאף אוזן גרון וכירורגיית ראש צוואר בהלל יפה, ביצע את ההליך: "מדובר בניתוח שדרש שחזור של כל חלקי הסחוס של האוזן. האזור היה מרוטש כולו, ונדרשה פעילות כירורגית מוקפדת לשם איחוי הסחוס, ולאחר מכן חיבור העור באופן המיטבי".

האוזן לאחר הניתוח צילום: הלל יפה

ד"ר יצחק ברוורמן, מנהל היחידה לאף אוזן גרון, ולכירורגיית ראש צוואר בהלל יפה, מוסיף: "לאחר מספר בדיקות שביצענו, עושה רושם שזרימת הדם באזור טובה, וכי לא נגרם נזק פנימי וכפי הנראה אין נזק לשמיעה. המטופל ישוחרר לביתו, ויחזור לביקורת שגרתית בימים הקרובים".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן