דרייב אין לבדיקות קורונה בצומת תפוח

דגן
דגן

המלחמה בהתפרצות נגיף הקורונה הגיעה גם למועצה האזורית שומרון עם מתחם לבדיקות שנפתח בצומת תפוח, ועוד אחד שמתוכנן באזור התעשיה ברקן

דגן במתחם הבדיקות בצומת תפוח צילום: לאומית

מתחם דרייב אין לבדיקת נגיף הקורונה נפתח השבוע בצומת תפוח שבמועצה האזורית שומרון. ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן, אומר כי מדובר במתחם דרייב אין ראשון מבין שניים שייפתחו במועצה, כאשר מתחם נוסף נמצא כבר בשלבי הקמה באזור התעשייה ברקן.

המתחם בצומת תפוח נפתח בסיוע המועצה ובשיתוף עם קופת חולים לאומית. דגן שהגיע בעצמו לפתיחת המתחם יחד עם צוותי המועצה קיבל סקירה מראש המרחב של קופת החולים על המתחם. דגן: "מתחם הדרייב אין שהוקם ייתן מענה לתושבי השומרון ולחלק מתושבי בנימין, שיוכלו להיבדק אצלנו, המתחם הוא עוד נדבך במלחמה שלנו בנגיף".

דגן מציין כי בשבועות האחרונים מסתובבים ברחבי המועצה סיירת מתנדבים שהוקמה על ידי המועצה ושאנשיה הוכשרו על ידי צוותי מד"א בלקיחת בדיקות קורונה מתושבי המועצה והם מסייעים גם לערים השכנות בשרון. דגן: "שני מתחמי הדרייב אין וסיירת המתנדבים יזניקו אותנו קדימה במלחמה הזו, בתוך שבועות ספורים נגיע למצב שמרבית תושבי השומרון ייבדקו, מי שיימצא חיובי לנגיף נדע לבודד אותו עד שיחלים ובכך נסייע למאמץ הלאומי".

המתחם השני נמצא כבר בשלבי הקמה באזור התעשייה ברקן והוא ייתן מענה לעשרות אלפי בני אדם, גם לתושבי השומרון וגם לתושבי העיר אריאל. בנוסף מציין דגן כי על פי צורך יוקם גם דרייב אין שלישי בצפון השומרון. "המועצה מסייעת לוגיסטית להקמת המתחם בצומת תפוח ולתפעולו", מסכם דגן. "יחד עם קופת חולים לאומית נדאג שהסדר יישמר והנבדקים יהיו בטוחים".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן