סבב קליני

הסטודנטים והצוות הרפואי צילום: פוריה
הסטודנטים והצוות הרפואי צילום: פוריה

בבית החולים פוריה נפרדו מקבוצת הסטודנטים של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת בר אילן, אשר סיימו את הסבבים הקליניים

בתחילת החודש, נערך מפגש פרידה לסטודנטים לרפואה מהפקולטה לרפואה ע"ש עזריאלי באוניברסיטת בר אילן, המסיימים את הסבבים הקליניים במרכז הרפואי פדה-פוריה. ד"ר ארז און, מנהל בית נחולים ליד טבריה: "ההוראה היא חלק מהתפקיד שלנו כאן. ללמד ולהדריך זו חוויה בפני עצמה. אני מאחל לכם שתהיו הרופאים הכי טובים שאתם יכולים להיות".

ד"ר רוח, עוזר רפואי למנהל המרכז הרפואי פוריה: "אנו מודים לכם על התקופה המשותפת ומאחלים לכם בהצלחה בהמשך הבחינות ,בתקופת הסטאז' ובהמשך דרככם כרופאים. נשמח שתחזרו אלינו בהמשך ותגדלו אתם את הדור הבא של רופאי ישראל". ד"ר סמולקין, מנהלת מחלקת ילודים והפגיה: "אין ספק שבחרתם מקצוע שמתאים לכם, ניכר שאתם מתעניינים ורוצים לטפל ולסייע לאנשים וזה הדבר הכי חשוב".

ד"ר אוברמן, מנהל מח' שיקום גריאטרי: "עשיתם דרך ארוכה ולנו זו הייתה חוויה מיוחדת לראות את הדרך שעשיתם מהשנה הראשונה ועד הרביעית. יש לכם את כל הפוטנציאל להיות רופאים מצוינים". מאיה קליפלד שחר, נציגת המסלול הארבע שנתי, נציגת הסטודנטים: "הרגשנו פה ממש בבית. הצוות היה נכון ללמד ולשמוע אותנו, תודה לכולם, לצוות המורים, ולאתי אופיר הרכזת האקדמית שליוותה אותנו".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן