דיור מוגן מחוסן

ד
ד"ר ורה רדוש צילום: איכילוב

הצוות הסיעודי של בית החולים איכילוב יזם מבצע רחב היקף, לחיסון כול המטופלים והצוותים בארבעים מוסדות לדיור מוגן, ברחבי העיר תל אביב

המרכז הרפואי איכילוב יחסן את כל מוסדות הדיור המוגן בעיר תל אביב – מטופלים וצוותים. מדובר במבצע רחב היקף הכולל כארבעים מוסדות בעיר, בהיקף של כ-8,000 מתחסנים ו-16,000 חיסונים. לכל מוסד של דיור מוגן בתל אביב, יגיעו צוותי הסיעוד של בית החולים איכילוב לפחות ארבע פעמים, לצורך ביצוע החיסונים.

״בתוך יומיים בלבד", מדווחים בהנהלת המרכז הרפואי איכילוב בתל אביב, "חיסנו כבר 3,000 אנשי צוות במוסדות לדיור מוגן, בצורה מופתית, ובקצב מהיר. אנו מאמינים שזוהי חובתנו כמרכז רפואי מוביל בישראל, לפתוח במבצע חיסונים לאומי דווקא בקרב אוכלוסיית בתי אבות – האוכלוסייה בסיכון הגבוה ביותר ולהעניק לה את האמצעים הנדרשים לחיסון הדיירים והצוות מתוך חשיבות ערכית בהגנה על האבות והאימהות של כולנו. אנו פועלים לחתום הסכמים נוספים למבצעי חיסון יזומים, על מנת שנוכל להוביל את משימה לאומית זו למען כלל אזרחי מדינת ישראל".

בצילום: בגיל 92, ד"ר ורה רדוש, מומחית בטיפול בהתמכרויות במרפאת אדלסון לטיפול ומחקר בנפגעי סמים באיכילוב, היא הרופאה הפעילה המבוגרת ביותר בישראל שהתחסנה בימים אלה נגד נגיף הקורונה.