מינויים במערך הסיעוד

מרינה פלדמן (מימין), נעמה סרור, אהובה טל ואליעד מודיאנו. צילום: אלי דדון
מרינה פלדמן (מימין), נעמה סרור, אהובה טל ואליעד מודיאנו. צילום: אלי דדון

בבית החולים כרמל מונו אחות מרכזת מניעת זיהומים, אח מתאם איכות ומנהלת סיעוד מיון נשים

מינויים חדשים במערך הסיעוד בבית החולים כרמל: האחות מרינה פלדמן מונתה כאחות מרכזת מניעת זיהומים. האח אליעד מודיאנו נבחר כמתאם האיכות. האחות נעמה סרור נבחרה כמנהלת הסיעוד במיון נשים. עם כניסתם לתפקידיהם החדשים, בירכה את השלושה אהובה טל, מנהלת הסיעוד בבית החולים בחיפה: "מדובר בצוות סיעודי מוכשר ואנרגטי שאני בטוחה כי יתרום רבות".

מרינה פלדמן – מרכזת מניעת זיהומים. צילום: אלי דדון

האחות מרינה פלדמן, ששמשה עד היום כאחות אחראית של המחלקה הקרדיולוגית, נכנסה לתפקידה החדש כאחות מרכזת תחום מניעת זיהומים בכרמל. מרינה בוגרת תואר שני במנהל מערכות בריאות מאוניברסיטת חיפה ובעלת תואר ראשון מהחוג לסיעוד באוניברסיטה. מרינה החלה את עבודתה בכרמל בשנת 2000 כאחות מוסמכת ביחידה לטיפול נמרץ לב. היא שמשה כמדריכה קלינית ביחידה והייתה גם סגנית אח אחראי ביחידה. מרינה בוגרת קורס על בסיסי בטיפול נמרץ, ובוגרת קורס הדרכה קליני.

אליעד מודיאנו – מתאם האיכות החדש. צילום: אלי דדון

אליעד מודיאנו נכנס לתפקידו החדש כאח מתאם איכות, כחלק ממערך האיכות והבטיחות של בית החולים. אליעד בוגר תואר שני בסיעוד במסלול ניהול מחקרי מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל . הוא סיים קורס הכשרה ייעודי ל ECMO, קורס למניעת זיהומים וקורס על בסיסי בהדרכה קלינית ובטיפול נמרץ משולב. בשנים האחרונות שימש אליעד בהצלחה כראש צוות ביחידה לטיפול נמרץ, במחלקה לניתוחי לב וחזה, תוך שהוא מטמיע תהליכי עבודה חדשים, מקיים הדרכות ומכשיר את הצוות החדש הנקלט ליחידה. במסגרת תפקידו הרוחבי החדש במערך האיכות, יעודד אליעד חתירה למצוינות, עמידה במדדים הלאומיים ועמידה בתקן הבינלאומי של JCI.

נעמה סרור – מנהלת הסיעוד החדשה של מיון נשים. צילום אלי דדון

למחלקת מיון נשים נכנסה כמנהלת סיעוד חדשה, האחות נעמה סרור, אחות מוסמכת ובוגרת תואר ראשון במנהל מערכות בריאות מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל. נעמה סרור הגיע לבית החולים כרמל בשנת 1994 כאחות במחלקת ילדים ומלאה שורת תפקידים משמעותיים במחלקה, ביניהם נאמנת כאב מחלקתית, נאמנת זיהומים, בקרית איכות הטיפול, נאמנת בטיחות ועוד. היא בוגרת קורס על בסיסי בטיפול נמרץ, קורס על בסיסי מחלות ילדים וקורס הדרכה בסיעוד. סרור: "אחרי 23 שנה של עשייה פורייה ומקצועית, המעבר לתחום מקצועי אחר, פותח לי צוהר לתחום טיפולי חדש – טיפול בנשים במצבים רגישים ומורכבים ואני שמחה ומודה על ההזדמנות".

אהובה טל, מנהלת הסיעוד של כרמל, מסכמת: "בית החולים מתחדש באיוש תפקידי סיעוד בכירים, שצמחו מתוך בית החולים. לכל אחד מהנבחרים החדשים יש יכולות ניסיון וידע רב כדי להמשיך להוביל ולהצעיד את בית החולים כרמל למחוזות של הצלחה ושירות מצוין למטופלים שלנו".