בכירה חדשה בצמרת הנהלת כללית

רות-רלבג-קרדיט-כיל-מכווץ
רות-רלבג-קרדיט-כיל-מכווץ

רות רלבג, סמנכ"לית הכספים של המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים, מונתה לסמנכ"לית וראשת חטיבת כספים בכללית

רות רלבג צילום: כיל

דירקטוריון קופת חולים כללית, בראשותו של יוחנן לוקר, אישר את המלצת מנכ"ל כללית, פרופ' אהוד דודסון, למינויה של רות רלבג לסמנכ"לית וראשת חטיבת כספים. רלב"ג תחליף את רו"ח אלי כהן, שנכנס לתפקד מנכ"ל מור, וכיהן בחודשים האחרונים כמ"מ סמנכ"ל וראש חטיבת כספים.

רות רלבג היא בעלת תואר ראשון (BA) בכלכלה ומנהל עסקים ותואר מוסמך (MBA) במדיניות ציבורית מהאוניברסיטה העברית בירושלים. בתשע השנים האחרונות כיהנה כסמנכ"ל כספים של המרכז הרפואי שערי צדק בירושלים. בעבר מילאה תפקידי ניהול בכירים בהם סמנכ"ל לכלכלה רפואית של המרכז הרפואי תל אביב (איכילוב), סמנכ"ל לתכנון תקצוב ותמחור וראש מנהלת בתי החולים במשרד הבריאות, וסמנכ"ל ראש אגף בנקאות מסחרית וקמעונאית בבנק הבינלאומי.

רו"ח אלי כהן

מנכ"ל הכללית, פרופ' אהוד דודסון, בירך על הצטרפותה של רלבג: "רות רלבג מכירה היטב את מערכת הבריאות ומביאה עמה ניסיון מקצועי וניהולי עשיר, ראייה מערכתית ויכולת הובלת שינויים ארגוניים רחבי היקף. אני מאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש. אני מודה לאלי כהן על תרומתו ומאחל לו המשך עשייה מוצלחת בתפקידו כמנכ"ל מור".

רות רלבג אמרה: "זהו עבורי קידום מקצועי לרמה הלאומית ואני מוכנה לאתגר הגדול והמשמעותי העומד בפני. אני רוצה להודות למנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין, ולכל העובדות והעובדים על תשע שנים משותפות. שערי צדק הוא בית בשבילי ואני שמחה שזכיתי להיות חלק מארגון כה מיוחד ואיכותי".

מנכ"ל המרכז הרפואי שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "אנו מברכים את רות על המינוי לאחד התפקידים הכלכליים הבכירים במערכת הבריאות".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן