תרומה קטנה - גדולה!

רובחבבבב-כוווץץץץ
רובחבבבב-כוווץץץץ

את שיחת הטלפון המרגשת הזו מנכ"ל אגודת הידידים של בי"ח מאיר לא ישכח: קשישה בת 96 צלצלה וביקשה לתרום כפי יכולתה הצנועה, מאה שקלים

צילום: מאתר מאיר

התרגשות גדולה הציפה השבוע את אגודת ידידי המרכז הרפאי מאיר, כאשר קשישה ניצולת שואה צלצלה בטלפון, וביקשה לתרום לבית החולים בכפר סבא כפי יכולתה הכלכלית הצנועה, מאה שקלים. המחווה המרגשת של האישה בת ה-96, שהסבירה כי חשוב לה לתרום ככל יכולתה למאבק בנגיף הקורונה, וביקשה להישאר בעילום, ריגש גם את אנשי הצוות הרפואי.

שיחת הטלפון מניצולת השואה בת ה-96 הגיעה אל המכשיר הנייד של מנכ"ל אגודת הידידים, אריה פישביין, אחרי שסיים להתראיין בתחנת הרדיו האזורית "רדיוס", שבעליה, דוד בן בסט, הוא יו"ר אגודת הידידים של בית החולים מאיר. פישביין התראיין ברדיו יחד עם מנהל בית החולים, ד"ר ירון מושקט, על ענייני קורונה ועל תרומות.

אריה פישביין צילום: ידידי מאיר

"אי אפשר להסביר את ההתרגשות", משחזר פישביין. "עניתי לטלפון שלי ועל הקו הייתה אישה שהציגה את עצמה כבת 96 וכל רצונה הוא לתרום למאבק נגד הקורונה בימים אלו. היא נתנה לי את מספר כרטיס האשראי שלה ותחילה ביקשה שנחייב בשבעים שקלים. הודיתי לה מכל הלב. לאשה במצבה ובגילה, זה סכום גדול, מה גם שיש לתרומה כזו משמעות ערכית ורגשית עצומה. כששמעה את התודות, היא החליטה להעלות את סכום התרומה למאה שקלים".


להצטרפות לקבוצת הווצאפ MedNews – חדשות רפואה >> לחצו כאן