תרומה ליחידת שבץ מוחי

מנהל היחידה והתורמים. צילום: פוריה
מנהל היחידה והתורמים. צילום: פוריה

מונירה רוק תרמה 50,000 ₪ עבור המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי פדה-פוריה לזכרו של בעלה אליאס רוק

חברי הנהלת המרכז הרפואי וצוות יחידת השבץ המוחי, נפגשו עם מונירה רוק ובני משפחה נוספים כדי להודות להם על היוזמה המרגשת להעניק תרומה ליחידת השבץ המוחי לזכרו של אליאס רוק. מונירה שבעלה אליאס, היה מאושפז וטופל בעבר ביחידה, החליטה לתרום סכום של 50,000 ₪ למען המחלקה הנוירולוגית.

ד"ר ניזאר חוראני, מנהל יחידת שבץ מוחי: "התרומה שלכם חשובה, ותסייע לנו בפיתוח וקידום המחלקה. אין ספק שבשנים האחרונות המרכז הרפואי שדרג בצורה משמעותית את הפעילות עם הקמת היחידה לשבץ מוחי. גם המחלקה הנוירולוגית גדלה והתפתחה. התרומה שלכם תאפשר לנו להנגיש עוד שרותים דחופים וחיוניים לתושבי האזור".

הענקת התרומה. צילום: פוריה

ד"ר ארז און, מנהל המרכז הרפואי הודה למונירה ולאחיו של אליאס ז"ל, האלא ועאוני: "זה מפגש מיוחד עבורנו, התרומה שלך נגעה מאד לליבנו, היה לנו חשוב להכיר אותך ולהודות לך בשמם של המטופלים ובני משפחותיהם. יחידת השבץ המוחי היא יחידה שהוקמה רק בשנים האחרונות, מדובר בשירות מציל חיים שהיה חסר לתושבי האזור ועכשיו הוא זמין. הנדיבות שלך נותנת לנו את המוטיבציה להמשיך לפתח ולהוסיף עוד שירותים רפואיים למען כל תושבי האזור".

מונירה רוק: "היה לי חשוב לתרום לזכרו של בעלי. אנחנו מאד מעריכים את ד"ר חוראני ואת המשימה האדירה שהוא והצוות הנפלא לקחו על עצמם. אנחנו תושבי עילבון, זוכרים איך בעבר ביה"ח היה קטן ולא מפותח והיום זו פשוט גאווה לכולנו".

האלה רוק, אחותו של אליאס ז"ל, סיכמה: "המפגש היום מאד מרגש אותי ואני אשמח להוסיף תרומה משלי על התרומה של מונירה. אני יודעת שזו היתה המשאלה של אחי, לתרום לבית החולים".