מנהל טראומה

ד
ד"ר ברק לויט. צילום: פוריה

ד"ר ברק לויט מונה למנהל יחידת הטראומה במחלקה הכירורגית של בית החולים פוריה

ד"ר ברק לויט מונה למנהל יחידת הטראומה, במחלקה הכירורגית של המרכז הרפואי פדה- פוריה, ליד טבריה. ד"ר לויט נכנס לתפקיד לפני כחודשיים. הוא הגיע לבית החולים פוריה לאחר השתלמות עמיתים (Fellowship) באוניברסיטת McGill במונטריאול, קנדה. את לימודי הרפואה למד בטכניון ולאחר מכן התמחה בכירורגיה כללית בבית החולים רמב"ם. ד"ר לויט מחליף בתפקיד את ד"ר מילאד קרוואני ז"ל.

ד"ר לויט: "המטרה שלנו היא לטפל בפצועים מרגע כניסתם לבית החולים, ועד שחרורם לביתם, או עד להמשך טיפול במסגרת שיקום. אנחנו החוליה שמקשרת את כל הגורמים אשר מטפלים בפצוע – חדר ניתוח, טיפול נמרץ, מחלקות האשפוז, המחלקות הפרא רפואיות, אנחנו מחוברים לכולם, מלווים את המטופל ונמצאים בקשר עם בני משפחתו והקרובים לו".

ד"ר ברק לויט. צילום: פוריה

ד"ר לויט מציין את השינוי המשמעותי שעבר בית החולים פוריה בשנים האחרונות: "פתיחת מרכז צנתורי מוח עבור תושבי הגליל המזרחי, הרחבת השירותים במחלקה הכירורגית, הרחבת יחידת הטראומה, כל אלה מציבים אותנו בשורה ראשונה של הטיפול הרפואי בפצועים". לד"ר לויט יש תוכניות רבות לעתיד מתוך שאיפה לפתח ולהרחיב את יחידת הטראומה: "חשוב לנו להעמיק את שתוף הפעולה עם גופי ההצלה שיכירו אותנו ואת היכולת המקצועית הגבוהה שלנו".