יום עם מנהל מלר"ד

עדי וולף עם ד
עדי וולף עם ד"ר ערן טל אור. צילום: פוריה

עדי וולף (18) מנאות גולן עשתה יום שלם במיון של בית החולים פוריה לצדו של המנהל, ד"ר ערן טל אור, מודל להשראה

עדי וולף(18), תושבת נאות גולן, התנדבה לשנת שירות במכינה הקדם צבאית 'ארז' להכשרת מנהיגות, בבאר שבע. במסגרת משימה שקיבלו חניכי המכינה, עדי הגיעה ביום ראשון 23.1.22 ליום מיוחד שבו התלוותה לד"ר ערן טל אור, מנהל המלר"ד. "קיבלנו משימה להתלוות למנהל שהוא מנהיג למשך יום שלם. מאחר ואני מתעניינת ברפואה וגם התנדבתי במד"א, היה לי ברור שאבחר בתחום הרפואה".

בעזרתה של אמה, טליה וולף, עובדת במרכז הרפואי, נוצר הקשר עם ד"ר ערן טל אור, מנהל המלר"ד. "מנהל המיון נראה לי מעניין, במיוחד כל הנושא של ניהול הצוות וקבלת החלטות במצבי לחץ ומצבים של סכנה לחיי המטופלים. היה לי יום מרתק. למרות שמדובר במיון והמחלקה מאד עמוסה ויש הרבה מטופלים, הכל מתנהל באווירה נעימה, יש עבודת צוות טובה".

לסיום עדי מציינת, "זו היתה חוויה מאד מיוחדת, החלום שלי הוא להיות רופאה כירורגית, אבל יש לי עוד דרך ארוכה עד שאגשים את החלום הזה".

מכינת 'ארז' בבאר שבע היא מכינה קדם-צבאית חצי-שנתית שמטרתה הצמחת מנהיגות, מתוך שאיפה שבוגריה יתגייסו לשירות משמעותי בצבא, בדגש על תפקידי פיקוד וקצונה, ולאחר מכן ימשיכו כמנהיגים, פעילים ומעורבים בעשייה החברתית ובעיצוב דמותה של מדינת ישראל. המכינה שמה דגש על יצירת קהילה מעורבת והטרוגנית ככל הניתן, המורכבת ממגוון האוכלוסיות והקבוצות בחברה הישראלית.